Cilt Bakımı Ürünleri Gözenek Problemine Bebak Acı Badem Sütü

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

PelusBattaniye

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2012
828
3
Merhaba hanimciklar:KK3:
Oncelikle soyle anlatayım yüzumu düzenli olarak köpük veya jel ile yıkayıp tonikleyip nemlendirici kullanan biriydim ancak cildim son zamanlarda bu üç yıldır süren islemlere iyi tepki vermedi cildim cok yıpranmış yorulmuş doktora gittim o da bu kadar sık kimyasalla sabah aksam yikamak iyi değil cilt yüzeyinde makyaj yoksa alkollü ürünler köpukler kullanmak cildini yipratir su ile temizle sadece nemlendiricini eksik etme dedi.neyse o gun karar verdim attim rosense köpüğü de neutrugena jeli de diadermine tonigide .Aklima gelen sey cildimi nasil temizleyecegim oldu bende losyon kullanmaya karar verdim.Gittim gratis den Bebak acı badem sütü aldim diadermine kuru ve hassas ciltler için nemlendirici aldım. Bir kac gündür sabah aksam yüzumu bu sütle temizleyip bir on dakika bekliyorum daha sonra yikiyorum ve kremimi suruyorum ve bütün o yogun islemlere kiyasla cildimde inanilmaz bir pürüzsüzluk ve sıkılık var .Hem yüzüm hic yipranmiyor hemde yumuşacık oluyor.Hepinize tavsiye ederim kızlar.Goz makyajimida çok güzel temizliyor ayrıca. Güzelliğiniz hiç eksik olmasın :KK16:

bu arada önceden diadermine karma ciltler için olanını kullanıyordum gratisdeki çalışanın tavsiyesi üzerine hassas için olanı aldim. Cildiniz yağlı değilse sizde hassas ve kuru için olanı tercih edin daha yoğun nemlendiriyor sonuçta:21: $Screenshot_2013-07-08-18-26-38.jpg

Son düzenleme:
anladığım kadarıyla cildin yağlı değil gözenek problemin ne boyuttaydı canım?benim cildim çok yağlı bi çözüm bulamadım şu gözeneklerime :KK5:

anladığım kadarıyla cildin yağlı değil gözenek problemin ne boyuttaydı canım?benim cildim çok yağlı bi çözüm bulamadım şu gözeneklerime :KK5:

yağlı değil ama normal bir ciltte değil agiz ve cene cevrem cok kuru soyulacak kadar kuru alin yanaklardaki Gözenek kısmı ve burun parlak boyle.Cok buyuk degiller Allaha sukur ancak yakindan bakincada baya baya belliler .Cildin yagliysa benim önceden yaptığım gibi mutlaka bir temizleyici kullanmalisin bu konuda ben cok doktora gittim malesef önemli bir sorun olarak görmüyorlar gözenekleri. temizleyici seçimin cok onemli sakin puturlu temizleyici kullanma.scrub dedigimiz kum gibi olanlardan kullanmalisin köpük de tercih edebilirsin.Bebak sikislastirma özelliği var .Gozeneklerin genislemesin istiyorsan daha fazla günlük temizliği yapmalısın.Bebakla silersin beklersin sonra jelinle yikayip uygun nemlendirici ile nemlendirebilirsin.

Talya gül yağını tavsiye ederim cildi harika yapıyor, internetten aldım Doğa Pazarı diye bir siteden çok pahalı da değil ayrıca saçlarıma da sürüyorum, şampuanımın içine de iki üç damla koyuyorum mis gibi kokuyor

Talya gül yağını tavsiye ederim cildi harika yapıyor, internetten aldım Doğa Pazarı diye bir siteden çok pahalı da değil ayrıca saçlarıma da sürüyorum, şampuanımın içine de iki üç damla koyuyorum mis gibi kokuyor

canım rosense markası mı kullanıyorsun?

Merhaba hanimciklar:KK3:
Oncelikle soyle anlatayım yüzumu düzenli olarak köpük veya jel ile yıkayıp tonikleyip nemlendirici kullanan biriydim ancak cildim son zamanlarda bu üç yıldır süren islemlere iyi tepki vermedi cildim cok yıpranmış yorulmuş doktora gittim o da bu kadar sık kimyasalla sabah aksam yikamak iyi değil cilt yüzeyinde makyaj yoksa alkollü ürünler köpukler kullanmak cildini yipratir su ile temizle sadece nemlendiricini eksik etme dedi.neyse o gun karar verdim attim rosense köpüğü de neutrugena jeli de diadermine tonigide .Aklima gelen sey cildimi nasil temizleyecegim oldu bende losyon kullanmaya karar verdim.Gittim gratis den Bebak acı badem sütü aldim diadermine kuru ve hassas ciltler için nemlendirici aldım. Bir kac gündür sabah aksam yüzumu bu sütle temizleyip bir on dakika bekliyorum daha sonra yikiyorum ve kremimi suruyorum ve bütün o yogun islemlere kiyasla cildimde inanilmaz bir pürüzsüzluk ve sıkılık var .Hem yüzüm hic yipranmiyor hemde yumuşacık oluyor.Hepinize tavsiye ederim kızlar.Goz makyajimida çok güzel temizliyor ayrıca. Güzelliğiniz hiç eksik olmasın :KK16:

bu arada önceden diadermine karma ciltler için olanını kullanıyordum gratisdeki çalışanın tavsiyesi üzerine hassas için olanı aldim. Cildiniz yağlı değilse sizde hassas ve kuru için olanı tercih edin daha yoğun nemlendiriyor sonuçta:21:Eki Görüntüle 751077

canım benim cilt tipimde karma-yağlı yani acı badem sütü ile yüzümü silip 10 dk kadar bekliyim sonra jelle yıkayayım yağlı görüntüyü sevmiyorum çünkü bi de ardından nemlendirici sürmek şart mı yağlı yapıyor gibi geliyor bana:KK54:

Bu bahsettiğim Talya marka gül yağı, Rosense nin de çok iyi ürünleri var mesela el ve vücut losyonu harika, gül özlü ürünleri çok seviyorum

Canım bahsettiğin siteye baktım güzel şeyler var gerçekten.peki güvenilir mi ürünleri acaba doğal mı? bu gül yağı sivilcelere de iyi geliyor mu:KK3:

Canım bahsettiğin siteye baktım güzel şeyler var gerçekten.peki güvenilir mi ürünleri acaba doğal mı? bu gül yağı sivilcelere de iyi geliyor mu:KK3:

Şekerim gül yağı süper bir şey sivilce için kişiden kişiye değişir sanırım ama antiseptik olduğundan iyi gelebilir
faydaları: (bir siteden alıntı)
Antiseptiktir yani Mikropları Öldürücü özelligi vardır
Cilde canlılık verir.
Cildi gerginleştirir.
Cilt temizliğinde kullanılır.
Doğum lekerini giderir.
Boğaz hastalıklarında gargara yapılarak kullanılır.Boğaz ve bademcik iltihaplarının giderilmesi için yardımcıdır.
Ellerinizin güzelleşmesi için gül yağını badem yağı ile karıştırıp kullanabilirsiniz.
Alerjik ciltler, egzamalı ciltler ve açık yaralara iyi gelir.

Şekerim gül yağı süper bir şey sivilce için kişiden kişiye değişir sanırım ama antiseptik olduğundan iyi gelebilir
faydaları: (bir siteden alıntı)
Antiseptiktir yani Mikropları Öldürücü özelligi vardır
Cilde canlılık verir.
Cildi gerginleştirir.
Cilt temizliğinde kullanılır.
Doğum lekerini giderir.
Boğaz hastalıklarında gargara yapılarak kullanılır.Boğaz ve bademcik iltihaplarının giderilmesi için yardımcıdır.
Ellerinizin güzelleşmesi için gül yağını badem yağı ile karıştırıp kullanabilirsiniz.
Alerjik ciltler, egzamalı ciltler ve açık yaralara iyi gelir.

Teşekkür ederim canım fiyatıda uygun düşüneceğim:KK54:

canım benim cilt tipimde karma-yağlı yani acı badem sütü ile yüzümü silip 10 dk kadar bekliyim sonra jelle yıkayayım yağlı görüntüyü sevmiyorum çünkü bi de ardından nemlendirici sürmek şart mı yağlı yapıyor gibi geliyor bana:KK54:

benim bu zamana kadar ogrendiklerimden yola çıkarak nemlendirici şart diyebilirim çünkü cilt jel ile temizlenince yagiyla beraber nemide gidiyor kuru vhir cilt kalıyor bir süre sonra yağ uretmeye başlıyor dengelemek için .cok hafif az miktarda olsa surulmeli diye düşünüyorum cilt tipine uygun olarak diadermine yada dermokilin yağlı ciltler için olanını kullanabilirsin gayet güzeldir ikiside. cevap biraz geç oldu uzun zamandır giremiyordum siteye kusura bakma canım:)

X