Makyaj Ürünleri Gözaltı Morlukları İçin Kapatıcı Önerisi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

countess

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2011
103
17
Hanımlar selam :KK3:

Göz altı morluklarımdan şikayetçiyim :KK47: Cildim genel anlamda çok güzel. Ama gözaltı morlukları tam bi felaket :KK43: O yüzden ince ama yoğun kapatıcılığı olan birazcıkda aydınlık veren, birikme yapmayacak, gözaltlarımı kurutmayacak, yağ bezesi çıkarmayacak bi ürün arıyorum :21: Maximum 50TL ayırabilirim. Bu arada buğday tenliyim

Yardımlarınızı bekliyorum :KK34:

Loreal ınfalıble concelear deneyebılırsınız.lıkıt fırcalı bır urun.dogal bır aydınlık ıcın 2 numarası uygun olur

Dogal bı kapatıcılıgı var.daha yoğun bır sey ıstersenız yıne lorealın true matc kapatıcısınıda onerebılırım.

Yogun bi kapaticilik icin Maybelline
$Maybelline-Jade-der-Loescher.jpg

Daha az kapaticiligi olan, dogal duran, kalici ve birikim yapmayan Maybelline
$fit-me-concealer_pack-shot-crop.png

Yoğun kapatıcılık için mac prolong wear şahane bir kapatıcı çok uzun süre gidiyorr ama pahalı bir ürün :KK45: sanırım nw25 senin için uygun olur.

Birde geçen denediğim bir kapatıcı var markası bella pierre ürünleri mineral küçük kavanozun içinde ve tek renk ciltle bütünlük sağlıyor beğendim çok hoş kapatıcılık sağladı. Cevahir avmde standı var ordan denetebilirsin İstanbuldaysan. Fiyatı 40 lira
:KK16::KK16:

Öyle mi? Bilmiyordum... Ama Fit me de cok iyi... Bi mac degil ama :))
Fit me mac kadar pahali degildir, ben kullaniyorum ve memnunum gercekten....

ve fit me'de Türkiye'de yok :KK53: evet Mac kapatıcılıkta çok iyi ama gözaltlarımı inanılmaz yoruyo. O yüzden daha hafif yapıda ama kapatıcılığı yüksek bi ürün arıyorum :44:

ve fit me'de Türkiye'de yok :KK53: evet Mac kapatıcılıkta çok iyi ama gözaltlarımı inanılmaz yoruyo. O yüzden daha hafif yapıda ama kapatıcılığı yüksek bi ürün arıyorum :44:

ALLAH ALLAH... Maybellinenin en cok satan ürünlerinden biri, nasil olmaz... Fit menin Fondoteni satiliyor diye biliyorum, kapaticisi niye yok acaba.
Bilmiyordum valla, kusura bakma... yoksa hic tavsiyede bulunmazdim

Benim göz altlarımda morluk olmadığı için gayet memnun olduğum doğal kapatıcılığı olan max factor kullanıyorum.

$98938730_tn50_0.jpg

Son düzenleme:
X