Göz Makyajı Gözaltı kapatıcısı

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Bicigi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2012
162
0
Uygun fiyatta iyi sonuç veren gözaltı kapatıcısı istiyorum önerisi olan var mı? teşekkürler

benim çok fazla ilgi alanıma girmiyor bu konu, fakat etrafımdakilerden esinlenerek yazmak istedim.
bildiğim iki ürün var, bunları deneyebilirsin, fiyat olarakta yüksek fiyatlı değiller.
Golden Rose'un göz altı kapatıcısı var, fırçalı ve akışkan bir yapısı var. Kozmetikçilerde bulabilirsin.
Onun dışında Avon'un göz kapatıcısı var, stick şeklinde.
Arkadaşlarım bunları kullanıyordu ve gayet memnunlardı, o anlamda paylaşmak istedim... :KK34:

benim çok fazla ilgi alanıma girmiyor bu konu, fakat etrafımdakilerden esinlenerek yazmak istedim.
bildiğim iki ürün var, bunları deneyebilirsin, fiyat olarakta yüksek fiyatlı değiller.
Golden Rose'un göz altı kapatıcısı var, fırçalı ve akışkan bir yapısı var. Kozmetikçilerde bulabilirsin.
Onun dışında Avon'un göz kapatıcısı var, stick şeklinde.
Arkadaşlarım bunları kullanıyordu ve gayet memnunlardı, o anlamda paylaşmak istedim... :KK34:

Canim teşekkür ederim fakat ikisini de denedim pek beğenmedim

ben garnier kapatıcı kullanıyorumm.. o göz altımdayken kendime güvenim geliyo :) bnm ırsi olarak göz altlarım mordu. bi kaç haftalık kullanımla göz altı morlugumu bile gecrdi ayrıca sıkılastırıcı ve rahatlatıcı özelliğide var burdan herkese tavsiyem dogal seyler kullanın kapatıcıdan ziyade teninizin dogal halıyle güzel durması için çabalayın hep şunu derim dısarıya güzel görünsen ne olacak ki en dogal halını aynı evi paylaştıgın ve sevdiğin insan görecek o yüzdendir ki dogallık cok güzel :) artı olarak her aksam poset cayı 10ar dk gözlermde bekletiyorum umarım işine yarar :KK66:

X