Gözaltı ışık dolgusu konusunda deneyimi olanlar

Albatrosanda

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2016
1.439
2.363
Merhaba hanımlar, uzun süredir gözaltı ışık dolgusu var aklımda. 2 senedir botoks için gittiğim bir merkez var. Muhtemelen yine orda yaptırırım.

Fakat internette biraz videolarını izlediğimde, çok hassas bir işlem olduğunu gördüm ve değip değmediğini düşünüyorum. Dahası beni korkutan yaptırdıktan sonra çok büyük yan etkisi olur mu. Sanırım morarmalar oluyormuş. Cildim dolguya ne şekilde tepki verir falan. Deneyimlerini paylaşmak isteyen varsa yazabilir mi. Gerçekten merak ediyorum.

Merhaba daha önce iki kez yaptırdım benim göz altlarımda morluk yok sadece yorgun ifade var ve her gören sana ne oldu çok değişmişsin dedi olumlu yönde ben çok memnun kaldım öyle dışarıdan da belli olmuyor ilk 2-3 gün çok hafif şişkinlik ve morluk oluyor ama benim annem bile farketmemişim yaptırdığımı yine olsa yine yaptırırdım ama yeni evlendim o zamanlar çalışıyordum ve özgürdüm :)

Bence değmez bende tutmadı mesela iki bin vermiştim iki sene evvel Pervin Dinçer de yapmıştım zararı olmadı ama karı da olmadı iki bin liram gitmiş oldu boşa tabi

Ben de açıkçası o hafif şişkinlik ve morluktan korkuyorum.

Bende 1.5 seneye kadar kaldı beslenmen ve kendine bakman iyiyse kalıyor.Göz altıdaki kısma yapılıyor yüzün orta bölgesini kaldırıyor haliyle o morluk geçiyor çünkü aşağı çekim bitiyor.Bende içeriden kanadı biraz morluk ve şiş oldu ödemle ama geçti 1 haftada , 15 günde de oturdu.Ama dikkat et toplu bir yüzün varsa seni iyice dombili yapmasın dolgu.Bende yüzün orta kısmını yaptığı için biraz öyle bi hava vermıstı.Bir tek onu sevmemiştim ama yine yaptırırım.Zaten 2.sinde daha az cc ye ihtiyaç duyacak artık yaş çok ileri değilse.

Kemiğin altına yapılıyormuş ve mutlaka kanama morluk olmaması için kanül ile yapılması gerekir demişler internette. Ama izlediğim bazı videolarda direk iğne ile yapılmış. Bir de tabi videolarda yaptıranlar çok fazla şişlik ve ödemden bahsetmemiş ya da o şişlik ve morluğun derecesinden bahsetmedikleri için kafamda tam bi şey oluşamadı. Korkum da bu yüzden. Fakat genel olarak çok memnun kalınmış.

Ben yaptırdım canım şu an gebelikten dolayı ara verdim estetiklerime ama yaptirdigim en güzel estetiklerden biriydi diyebilirim.Kanama morluk şişlik hicbisey yasamadim.Etkisini de hemen aynaya bakar bakmaz gördüm ben kendi adıma.Suanda da ihtiyacım var ama yaptiramiorum ne yazık ki.

Vay be. Hiç mi ödem morluk olmadı.

Işık dolgusunu nerede yaptırdığını paylaşabilirmisin bende yaptırmayı düşünüyorum

Kızlar ben agnesle plexr yaptırdım göz altı için torbalanma gözlerim kapandı çok da takmayın 1.5 ay sonrada ışık dolgum var emin olum birsey olmuyor Onlarda beni görseniz suan korkarsınız şişliklerden gözler kapandı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…