Gözaltı Işık dolgusu eriyenler

ceyarceyar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2018
10
3
37
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 5 ay önce gözaltı ışık dolgusu (1ml) ve orta yüz dolgusu (2ml) yaptırdım . Açıkçası memnun kalmadım ve kendime yakıştırmadım. Gözaltı için 1 yıl orta yüz dolgusu için yaklaşık 1,5-2 yıl kalıcı dendi.
Araştırmalarım sonucu eritmenin doğru olmadığını biliyorum . Merak etiğim su ki ne zaman erimeye başlar???. Bunu tecrübe eden arkadaşlar yazarsa sevinirim .
1 yıldan sonra mı başlar erimesi ya da 1 yıl sonra tamamen gitmiş olur mu ?
Dolgudan önce çok tatlı sempatik bir yüzüm vardı . Evet gözaltım çukurdu ama gülümsemek yakışıyordu . Şimdi her ne olduysa gülümsemekten çekiniyorum . Dolgu beni olgun gösteriyor ve bundan kurtulmak istiyorum . Kışa nişan düşünüyoruz 6 aya kadar erir mi ne durumda olur ?
Doğal erime sürecini tecrübe eden biri hikayesini anlatırsa çok sevinirim.

Aynı durumdan bende müzdaribim. Resmen yaşım büyüdü. Eskiden daha bebeksi bir yüzüm varken şimdi daha olgun duruyorum. Eritmek istiyorum ama korkuyorum. Benim 1.5 sene gecti hala erimedi maalesef

Merhaba eritmek maalesef daha kötü sonuçlara neden olabiliyor. O nedenle bir çözüm değil ya da çok çok iyi bir doktora girmek gerek . Ünlülerde dolguları yaptırıp pişman olup eritenler olduğunu duymuştum ama kime gidiyorlar bilmiyoruz tabi . Ya da onLara ulaşmak bizim için daha zor .

Ben 3 gün oldu erittirdim yüzüm eski haline döndü tabi biraz gözaltılarım hırpalandi ama olsun böyle daha güzel yapan doktor eritti. Ve otoimmun tiroit türü hastalığı olanlarda böyle bir sonuç meydana getiriyormuş, ve üstüne kaplama yapıyormuş vucut ve hiç erimiyormus eritelim dedi doktor. Ben memnunum

X