Gözaltı dolgusu mağduru :( nolur fikri olan varsa yazsın

sushe

Guru
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2011
74
3
Gözaltı dolgusu 1 ay önce yaptırdım

okadar şiş ve mor ki anlatamam. kontrole gidiyorum masajla düzeltiyorlar. ertesi gün yine şişkin. ilaçlar kullandım geçmedi. çok bunalımdayım. yalancı allahtan korkmaz ınsanlar. bilindik ve büyük bir klinik.

off zaamanı geri alma şsansım olsa. başıma dert aldım. meğer ne kadar güzelmişim :KK43:(

nasıl geçecek ne zaman geçecek başına gelen ya da fikri olan var mı?? lütfen akıl verin :KK43:(

Kizlar yaptirmayin amann. Ne kadar guvenilir bilindik ve buyuk olsada guvenmeyin. Isteyene ozelden yazarim neresei oldugunu. Simdilik ozellikle soylemiyorum

Valla iyi yapan yerlerse var. Ben geçen sene yaptırdım 1 sene oldu işte yaptıralı, halen iyi durumda

Ben de istiyordum ama. Konu sahibi yazıyı silmiş. Sizin de mi kötü tecrübeniz var ? Benim göz altlarım çok kötü
Aynen oyle 1 yil once yaptirdim yaptirdim yerler kirişti uslik neden yaptirdigimida bilmiyom hic bir sikintim yoktu cukurdu cok az simdi kiris kiris oldu hergun agliyorum alh yalvariyorum nasil o kirisiklar gider napmam lazim hic bilmiyorum bilen varsa lutfen soylesin

Aynen oyle 1 yil once yaptirdim yaptirdim yerler kirişti uslik neden yaptirdigimida bilmiyom hic bir sikintim yoktu cukurdu cok az simdi kiris kiris oldu hergun agliyorum alh yalvariyorum nasil o kirisiklar gider napmam lazim hic bilmiyorum bilen varsa lutfen soylesin
alt göz kapak estetiği var ozan bitik ile bir görüşün bence yüz ameliyatlarında iyi diyorlar. başka çözumu olacağını sanmıyorum hatta göz dolgusuna da karşı bir doktormus sanrım.

X