Göz Makyajı Göz Rengimden Sıkıldım

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

arzu12

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2010
53
0
Merhaba kızlar ben yeşil gözlüyüm ancak kara kaş kara göz hastasıyım
Gözlerimin yapısı olarak Paşhan Yılmazel e benziyor(link veremiyorum mesaj sayısından dolayı) ama onun renginde değil cok olmasını isterdim

Acaba diyorum lensler hakkında bilgisi olan var mı yeşil renk göze bu rengi nasıl verebilirim

daha dogrusu göz rengim ela arkadaşlar yok mu yardım edecek kahverengi lens mi almalıyım

Birkaç arkadaşım var kullanan. Renk tonunu iyi seçmedikten sonra çok sırıtıyor. Orjinali gibisi yok derim :)

Yeşil renkten mi sıkıldın?:uhm:
Değişelim o zaman kaydirigubbakcemile3

yeşil de denmez ela gibi

ama bilmiyorum sanki itici geliyor bana artık : (

Valla ela da olsa yeşil de olsa çok güzel herkeste olmayan bi renk sonuçta..
Çok istiyorsan eğer forumda lensler için ayrı bi bölüm var oraya bakabilirsin ben pek anlamıyorum:uhm:

Çok istiyorsan eğer forumda lensler için ayrı bi bölüm var oraya bakabilirsin ben pek anlamıyorum:uhm:

nerdeki o bölüm bulamadım sempatiksalakcinni

nerdeki o bölüm bulamadım sempatiksalakcinni

Cnm siyah göz die bişey bilimsel olarak yok..
heves etme bosuna anca koyu kahverengi lens kullanabilirsin.,
kara gözün lens halide yok çünkü senin dediğin kahverenginin en koyu tonu ben 2-3 yıl kullanmıstım Lens. bal rengi,mavi,yeşil..
freshlook. serisini öneririm.
hareli ya da kahverengi tonları seni tatmin eder fazlasıyla herhalde

hareli ne demek oluyo

bi de demek istedigim su cnm mesela benim gözler ela güneşte veya cok ısıklı yerlerde yeşil oluyo halbuki ben güneşte veya cok ısıklı yerlerde siyah olmasını istiyorum normalde ise koyu kahverengi(siyaha yakınımsı) olmasını istiyorum zaten gözlerimde kücük

tatlım hareli işte mesela senin ela göz rengindeki yeşile çalan tabakalar bunlar genelde sarı renk olur ela yı ya da çakır gözü ışıkta yeşilimsi uzakta ise kahve tonu gösterir.

anladım cnm bence en kaliteli freshlook serisi hem pratik koyu kahverengi tonunu kullan bakalım bi . göz doktorundan al imkanın varsa yoksa şayet eczanelerde getirtebilio hayatım.

sevgilerle opuyorumnanaktan

off herkezin derdi baska...benim de gozlerim nerdeyse siyah...dogaya aykiri evet ama gozumun cevresindeki siyah halka resmen kahverengini boguyor...kirpiklerim kaslarim da siyah iyice vurgulaniyor koyuluk... ben de acik kahve olsun istersim..ya da normal kahve..ama bu kadar siyahimtirak degil yani. bakislari cok vurguluyor ve gozun beyaz kismiyla asiri kontrast yapiyor. sinirlenince gozlerinizi buyutursunuz ya. kendimden korkuyorum wallabilmiyorumkismile
velhasil, napcan koyu gozu... guzelim gozlerinin tadini cikart...

Merhaba konu göz makyajı değil lens ile alakalı olduğundan dolayı ilgili yerin linkini verip kilitliyorum.

Aşağıdaki linkten size uygun olan bir topikten devam edebilirsiniz bayanlar. Öptüm.

http://www.kadinlarkulubu.com/kontakt-lens-gozluk-f652/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…