Göz Çevresi Bakımı Goz pınarı altindaki anormal kirisikliklar

hsncmle

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2022
6
2
43
Hanımlar meraba ben 41 yaşında özgüveni baya baya düşük bi kadının.buaralar daha da düştü çünkü göz altim(kaz ayakları degil) çok kırışık ne gülmeye geliyor ne gözümü kısmaya.inanirmisiniz annem 68 yaşında onda yok bu tarz kırışık orasında.
Ben gibi olan ve buna bi çözüm bulan varmı acaba?
Bitkisel veya krem tarzı bisiler varmi kızlar

Hadi bende aynıyım deyin de bi rahatlayım

Ben 36 yaşındayım aynı kırışıklıklar bende de var ama ben bunu sürekli gözlerimi kısarak bakmaya bağlıyorum çünkü göz bozuklugum var ve gözlük sevmediğim için sürekli gözlerimi kısarak bakıyorum ben henüz çözüm arayışına girmedim dadece gözlük kullanmaya başladım ki daha da artmasın kırışıklıklar

Hyr sarsisin deilim esmer de deilim
Evet gözlük de kulanıyorum ben ama 5 senedir bu haldeyim
Ve giderek artıyor gibime geliyor

Ya bunu hep düşünmüşümdür biliyomusunuz evet günde en fazla 4 bardak içerim suyu ama okadar etki edermi su gerçekten? Yani çoğaltsam düzelirmi deneyip faydası olan varmı gerçekten eskiden gözünde çok kırışık olup da suyu artırınca düzelen

Düzenli uyku
Su içme
Ve bazı kremler var onları deneyin

Kesin çözüm düzenli botoks

düzenli su içmek cilde çok faydası olan bişey ama bunu tek seferde değil gün içine yayarak yapmanız gerek 35 yaşındayım bende de var o çizgilerden

Normal ama benimki anormal yerde ve annemde yok mesela o kısımda. Hemen göz pınarının altı

Normal ama benimki anormal yerde ve annemde yok mesela o kısımda. Hemen göz pınarının altı
Yani bi annemde de deil inan ki kendim gibi birini gördüğüm çok nadirdir. Okadar yaşlı insanlarda bile o kısımlarda benimki kadar yok. Onların kazayaklari vs kırışık ama benim dediğim yer

kırışıklık değilde nemsizlikden kaynaklanan buruşuk görüntü sanırım o bahsettiğiniz şey
arkadaşlar haklı düzenli uyku yeterli su ve göz altınıza uygun nemlendirici kullanırsanız rahat edersiniz

Aleo Vera jeli süre bilirsiniz gece yatmadan önce kantoron yağı sürüp sabah yıkıya bilirsiniz sabah kalktığınızda buzlu suya yüzünüzü katın ilk başlarda imkansız gibi geliyor ama alışılıyor 31 yaşındayım 4 yıldır buzlu su günlük rutinimdir şubat ayında botoks yaptırdım alın ve göz çevresi yani kaz ayakları kırışıklıkları için ve yüz temizliğimi düzenli gül suyu pamukla çok sıyirmadan yaparım

Merhaba,bu sorununuz için mutlaka çok su içmek,güneşte kalmamak ve günlük bakım kremleri önemli ancak günümüzde artık bunun için mezoterapi uyguluyoruz.Çok iyi medikal estetik uygulamalar var.Güvendiğiniz bir medikal estetik hekimi ya da dermatolog ile görüşerek size uygun yöntemi belirleyebilirsiniz.www.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…