Göz makyajını doğal yöntemle nasıl temizliyorsunuzzz????

elmayanak93

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2013
149
11
Arkadaşlarr ben göz makyajımı daha önce orıflame dan aldığım waterproof eye make-up remover adlı ürününü kullanıyordum ama minik bir şişede olduğundan çabucak bitiyordu sonra onu bıraktım ve, garnier in esas bakım göz makyaj temizleyicisini kullanmaya başladım, oda bende alerjik bir etki bıraktı. Yani eyeliner makyajı yaptığımda çıkardıktan sonra sadece eyeliner i sürdüğüm kısım şişme yaptı, garnier i de bıraktım, en sonunda doğal yöntem olan Zeytinyağı ile temizlemeye basladım çok güzel sonuçlar alıyorum ama bu da çok yağlıııı :) siz neyle temizliyosunuz, ürün adı istemiyorumm.. Doğal olan bişey önerinn :))) Yütfeeeeeeeeennnnnnnn :)

Tatlım yaa bende göz makyajımi çıkarmak için zeytinyagi kullaniyorumm arada badem yağıda kullanıyorum müthiş bişey hem kirpikleri de besliyo hem bide bunu kaşlarıma sürüyorum makyajdan hiç bi kalıntı bırakmiyooo :)

canımın için zeytin yağını kim önerdi sana bakıyim ?????

Bende gül suyu ile zeytinyagini karistirark temizliyorum tavsiye ederim.. Zaten bütün göz makyaji temizleyici ürünler yagli oluyorki..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…