Makyaj Ürünleri Göz makyajı temizleyici tavsiyesi... Yardımm!!

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

zobiska

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2012
2.144
1.433
Arkadaşlar benim gözleri acıtmayan, zor makyajları temizleyebilecek, kaliteli bir temizleyiciye ihtiyacım var... Mümkünse yıkayarak değil pamuk yardımıyla silerek temizleyenlerden istiyorum... Tavsiyelerinizi bekliyorum.. Şimdiden teşekkür ederim :*

Selam iyigeceler . Garnier in temizleme suyu mukemmel. Hiç tereddütsüz kullanabilirsiniz.

garnier kusursuz makyaj temizleme suyunu kullanabilirsin iki ayrı urüne gerek kalmadan hem göz hem yüz makyajını rahatlıkla temizliyo ben cok memnunun makyajım olmasa bile tonik niyetine kullnıyorum

garnier kusursuz makyaj temizleme suyunu kullanabilirsin iki ayrı urüne gerek kalmadan hem göz hem yüz makyajını rahatlıkla temizliyo ben cok memnunun makyajım olmasa bile tonik niyetine kullnıyorum
Teşekkür ederim canım... Bayağı araştırdım ve yves rocher aldım dün... Güzel gibi bakalım :)

Arkadaşlar peki o zaman, gözaltı kapatici ve aydınlatıcı konusunda yardim alabilir miyim? Çok ürün kullandım bu sefer baska ve daha kusursuz bir ürün denemek istiyorum. Sevgiler

Arkadaşlar peki o zaman, gözaltı kapatici ve aydınlatıcı konusunda yardim alabilir miyim? Çok ürün kullandım bu sefer baska ve daha kusursuz bir ürün denemek istiyorum. Sevgiler
Benim hayatımda kullandığım en doğal görünümlü ve beğendiğim gözaltı kapatıcısı boby brown ın.. İki ayrı ürün kullanıyosun, önce corrector ve consilor.. Önce corrector sürüyosun pürüzsüzleştiriyorsn sonra consilor ten rengine göre... Valla hem çok güzel görünüyor hem de çok doğal...

Yves rocher ile sildikden sonra dalinle yıkarım daha temiz oldugunu hissediyorum nedense...

En uygun fiyatlisi; neutrogena iki fazli olan. Yagsiz bir urun olsun derseniz; loreal makyaj temizleme suyu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…