Göz makyajı için vazeLin ..

Oceania

♥♥Jackson Rathboneee♥♥
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2009
845
0
GeçenLerde mezuniyet partimiz vardı bende onun için far denerken birden vazeLinin o farı çok rahat geçirdiğini gördüm .
göz kapağının üstüne biraz sürüyoruz sonra peçeteyLe siLiyoruz bu kadaaaar zemuszemus
yaşım küçük oLdugu için öyLe makyaj maLzemeLerine pek para vermiyorum haLiyLe kaydirigubbakcemile3

aciL durumLarda akLınızda buLunsun olumunekankayizsmile

bu riske giremem ben göz ve çevresi en hassas yer yani far bazı kullanırım:umursamaz:

bu riske giremem ben göz ve çevresi en hassas yer yani far bazı kullanırım:umursamaz:

Far bazını makyaj çıkartmak için mi kullanıyorsun? Öyleyse hatırlatayım far bazı makyaj çıkartmada kullanılmaz, far daha iyi dursun diye makyajdan önce kullanılır.

Burdaki öneri makyaj çıkartmak içindir. Göz çevresi hassas bir yer ama vazelin in de zararlı birşey olmadığı herkesçe bilinir.

vazelin mi?
Ben genelde göz makyajı temizleme losyonu kullanırım.ama bunuda zor bi zamanda deneyebilirim.

Far bazını makyaj çıkartmak için mi kullanıyorsun? Öyleyse hatırlatayım far bazı makyaj çıkartmada kullanılmaz, far daha iyi dursun diye makyajdan önce kullanılır.

Burdaki öneri makyaj çıkartmak içindir. Göz çevresi hassas bir yer ama vazelin in de zararlı birşey olmadığı herkesçe bilinir.

ha çıkartmak için mi demiş o ben konuyu okumadım başlığa göre göz makyajı için zannettim yanikaydirigubbakcemile3çıkartmak içinse bilemicem tabi ama yinede kullanmam çünkü zaten göz makyajı temizleyicisi kullanıyorum

bende pamuğu gülsuyuyla ıslatıp üzerine krem sürüyorum iyice sonra göz makyajımı çıkarıyorum..çok pratik...sonra da kulak temizleyicisine tatlı badem yağı sürüp yine temizliyorum ne kadar çıkarırsanız çıkarın çıkmaz yine kalır ya biraz onun için...hem besliyo uzatıyo badem yağı...yerimseniben

Badem yağı sütü evet...muhteşem bir çözüm..besliyor ve çok kolay çıkartıyor makyajı

badem yağı güzel bir çözüm teşekkürler zemuszemus
ben hemencik pratik olsun diye vazelini kullanıyorum

vazelin göze iyi gelirmi bilemem ama vazelin yerine bebe şampuanı kullansanız daha sağlıklı vazelin gözde beze yapabilir bebe şampunıda çok uygun alabilirsiniz

iyi çıkarta bilir ama unutmamak lazımki vazelin petrolden hazırlanıyor
ben losyon tercih ederim genede

Göz kapağı göz altı ve kaş altı derisi yapı itibariyle hassas ve kullandığınız ürünlerin daha çabuk reaksiyon gösterebileceği bir alan oldugundan vazelin gibi ağır yağ bazlı ürünün uzun donemde kalıcı hasarlara neden olabileceğini unutmamanızı öneririm ayak tabanı derisiyle göz cevresi bölgesine kullanılan ürünler aynı olmamalı diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
X