Göz Makyajı Göz Makyaji Bantlari

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

ScHeKeYiM

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2007
21
0
36
Bu Konu Daha Önce Acildimi Bilmiyorum Paylasmak Istedim Bana Cok Pratik Geldi O An Hemen Disari Fln Cikma Gibi Bi Ihtiyacin Oldunda Hemen 5Dkda Yapip Cikabilinir...=)

Kadınların makyaja saatlerini harcadıkları zamanlar tarih oluyor gibi. Yeni çıkan, birbirinden güzel ve değişik ayrıca uygulaması da çok kolay olan göz makyajı bantları yeni makyaj trendiniz olacak. Artık eşiniz veya sevgiliniz saatlerce makyajınızın bitmesini beklemeyecek

süper bunlar ya ama uygulandığı zaman nasıl oluyor acaba renkler bu kadar güzel çıkıyormu
Bi kullanan olsada sorsak :):)

e herkezin kaş boyu ve yüksekliği aynı değilki
bence kullanışlı gözükmüyor

ben daha kullanmadim gördüm ama ilk firsatta denicem ben yurt disinda oldum icin buralarda olurmu bilmiyorum arastirmaliyim yoksa tatilde alip denicem fiyatlarida uygun 4-5tlden basliyor 15-20 tlye kadar cikabiliyormusss avonunmus diye okudum =)

Evet gerçekten ucuzmuşde hiç kullanan birinin gözünde gördünmü canım ?

daha yeni cikmis bu ürünlerr ve burda pek görmedimmm ama cokta merak ediyorum nasil birsey nasil duruyor nekadar kaliciligi var denemeden gecemicemde burda bulamam gibi :S

bide life city arkadasim demiski herkesin kasi gözü ayni deil haklisin ama belki onlara görede bi numaralari vardir sanirsammm gördüm kadariyla bukadar sey yaziyordu ve avondan oldugu bide fiyati baska bi bilgim yok arastirmaya dvm etcem =)=)=)

bnde avonda gördüm evet ama numarası yoktu
eğer başka daha iyi bir markadan alırsanız numarası olabilir.

harika bişey ya tam benlik desenize artık makyaj yapmayla vakit harcamıycaz a.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…