göz makyaj temizleyici göz yakar mı?

nemida

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2008
1.301
7
Diadermine marka göz makyaj temizleyicisi aldım iki defa kullandım ancak gözüme kaçıyor ve sanki kolonya kaçmış gibi yakıyor bu normal mi acaba?

markette çok kalmış ve bozulmuş olabilir mi?

uzun zamandır makyaj çıkarıcı almıyordum, daha önce nivea / loreal ve maybelline kullanmıştım ama hiç böyle birşey yaşadığımı hatırlamıyorum...

Son düzenleyen: Moderatör:
canm bende avonu kullanıyodum bi ara hiç memnun kalmadım dediğin gibi sürekli gözümü yakıyodu kullanmadan attım çöpe:jeyyar:ama şimdi neutrigena kullanıyorum gözlerimin içine çok sokmadıgım takdirde yakmıyo genelde çok memnunumhihoyyyt

katılıyorum avonun temizleyicisi benimde gözlerimi yakmıştı su anda olay in temizleyicisini kullanıyorum gayette memnunum

benım gozlerımde cokkk yakıyo yaa. ben nıveanın kı nı kullanıyorum ama felaket yaktı gozlerımı

bende gözümün içine kaçırırsam biraz yakıyor ama, sizin bahsettiğiniz absürd bir durum. dediğiniz şekilde yakmaması lazım,bozulmuş olabilir. ben neutrogena kullanıyorum, çok memnunum.

göz makyaj temizleyicilerinin gözleri yakmaması lazım.ben loreal kullanıyorum hiç böyle birşeyle karşılaşmadım.

bende çok denedim gözlerim çok hassas olduğu için,genelde temizleme sütü diye geçenler yakıyo,solüsyon şeklinde olanları dene çalkalayarak kullanılanlar yakmıyo,yves rocher iyi ama yağlı bırakıo biraz

aynı ürünü bende kullandım benimde gözlerimi yaktığı gibi,makyajıda çıkarmadı...
avonunkide gözümde bulanıklık yaratıyo kullandıktan sonra..:umursamaz:

şimdi niveanın makyaj temizleme mendilini kullanıyorum,memnunum ,
sonrasında loreal pure zone ile yıkıyorum ,gül suyu ile tonik ..
miss oluyo..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…