göz kapagim terliyor

Lady_cici

Karmakarışık
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2009
2.729
1
arkadaslar konuyu dogru yere acip acmadigimdan pek emin degilim , kusuruma bakmayin
günlük makyaj olarak bi sürme birde rimel kullaniyorum , gün icinde göz kapagim sanki terliyormus gibi nemli oluyor , bunun icin bi öneriniz varmi , sanki yagli cilt gibi parlak duruyo

Benim de oluyor tatlım.Pudra sürmeni tavsiye ederim bana iyi geliyor

tesekkür ederim canim , pudra aklima gelmemisti zemuszemus birde öyle deneyeyim , göz makyaji yaptikca sanki terledikce akiyo, yapmazsam da ztn yagli bi görünüm aliyo

canım aynı dert bendede oluyor kalem cekdıgım zaman hemen terlınce akmaya baslıor goz kapagımdakıler ben pudra suruyorum sonra kalem cekıorum akmıor bazen sılmeden uyudugum oluyor ertesı gun hala oldugu gıbı duuryor bakıorum kalkınca akma olmuor yuzune uyguladıgın pudradan uyguma hem rımelın hem kalemın akmaz

tamam tatlim cok sagol , yüzüm hic terlemez sadece göz kapaginda terleme gibi yagli görünüm oluyo bende anlamiyorum neden sadece göz kapagim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…