Göz Makyajı Göz kalemi kullanıyorum fakat akıyor diyorsanız...

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

selenda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2007
56
1
yüzünüzün makyajı bitti ve sıra göz kalemine mi geldi eğer gözün dısına suruyorsanız daha sonrada ince bir far fırçasıyla da siyah far alıp sürdügünüz kalemin üstünden geçin yıkayana kadar çıkmaz ben sürekli öyle kullanıyorum çok rahat hele hafif simli olduğu zaman gece özel davetlerde çok güzel ve alımlı bir göz oluyo.
yerimsenibenUNUTMAYIN BİR KADININ EN ÇOK DİKKAT ÇEKEN YERİ ALIMLI GÖZLERDİR yerimseniben
deneyin memnun kalıcanıza eminim

bacım sonra pandaya benzemeyelim sakın:Roflol: az sürmek mi lazım siyah farı ince bir hat şeklinde mi?

bacım sonra pandaya benzemeyelim sakın:Roflol: az sürmek mi lazım siyah farı ince bir hat şeklinde mi?
yok hayatım kalemi nekadar ince sürersen kalemin üstüne okadar ince far süreceksin zaten belirttim ince far fırçası dedim sanada onu ayarlamak düşer.

arkadaşlar ben dün lorealin göz kalemini aldım siyah harika ve siyah farıylada çok güzel oluyo valla tavsiye ederimmmm.........

arkadaşlar ben dün lorealin göz kalemini aldım siyah harika ve siyah farıylada çok güzel oluyo valla tavsiye ederimmmm.........

Evet ya loreal in ürünlerini bir makyöz tanıdığım da tavsiye etmişti, tamamen bitkiselmiş sanırım.

bende siyah far sürüp üstüne siyah kalem sürüyorum sonrada likit eyeliner çekiyorum
hiç akmıyor bozulmuyor.yatim kalkim aynı duruyor denendi
ama makyajla yatmak zararlı.ben mecbur kalmıştım bikere =)))
bunda carmina mystical eyeliner kalemin etkiside büyük tabi...
loreal bende alerji yapmıştı göz ürünlerini kullanamıyorum ama rimelini çok merak ediyorum =(

hımm tamamdır süper fikir... kısmet olursa doğuma giderken böle yaparım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…