Makyaj Ürünleri göz fari hakkinda bir sorum olacak???

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Tweety

-Zık-
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2011
36.389
26.112
merhaba arkadaslar bundan 2 yada 3 sene once oriflameden simli kalem goz fari aldim...her rengindende aldim ama cok fazla kullanmadigimdan daha duruyorlar atmayada kiyamadim gozumede surmeye cesaret edemiyorum bayatlamissa gozume zarar verir diye sizce atmaliyimmm bole bi goz fariinin omru ne kadardir???:44::44::44::44::44::44:

bide avondu galiba normal goz kalemim var yarisina kadar kullanilmis sonra baska alinca oda oyle kaldi onuda 3 sene once felan almisimdir onuda atayimmi kullanilirmi??:44::44::44::44::44::44::44:

simdiden tesekkurler...

Tivitim bütün makyaj malzemelerinin ömrü yaklaşık olarak 2 yıldır ama benim 5-6 yıllık farlarım bile hala durur atmam
Fondöten pudra gibi tüm yüzü kaplayan kozmetik ürünleri dışında diğerlerini bitmeden atmıyorum ben çoğu kişi de böyle yapıo kıyamıoruz bayanlar olarak atmaya
Bir alıntı yapayım da tam olsun

ladyim evilim cevab verdigin icin cook tesekkur ederim...o kadar kisi bakmis cikmis kimsenin bi fikri olmazmi yaw... en iyisi atayim ben yoksa sonsuza dek kalacaklar benlefondoten felan kullanmiyorum zaten bide onlarla ugrasamamyaptigin alintiyida okumustum canim yinede sagol zahmet edip bulmussun benim icinsimdi orda far 1- 2 yil diyorda benimki simli kalem farlardan ya acaba oda o kisma giriyormuyok yok en iyisi atayimmm ben azicik asim kaygisiz basim<(uymadi ya neyseee aklima geldi yazdim)

Son düzenleyen: Moderatör:
ceva baya bi gec ama yeni gordum sorunu:) bence sen bir dahakine kendin test et mesela goz kalemi topak topak oluyor eskiyse zaten o kadar kuru olurki gozun acir surerken cok eski kalemde...far ise yine ayni dagilmaz ve topaklanir aciklamadada yaziyor zaten,bence cok fazla kalanlari atmalisin goz cok onemli zarar verirse geri donusu olmayabilir de..

cevap icin tesekkur ederim canim en iyisi atmak olacak sagliktan onemlisi yok bence

sonunda kullanmadigim gereksiz butun makyajlari cope attim ohhh cok rahatladimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…