Göz çizdirme estetiği

Lotta Money

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2024
1
0
22
Ben 1.75 miyopum. Gözlük kullanmaktan sıkıldım. Antalya da bildiğiniz güvenilir göz çizdirme doktoru var mı? Fiyat ne kadar ödediniz ve acı var mıydı. Nasıl gecti

Ben 1.75 miyopum. Gözlük kullanmaktan sıkıldım. Antalya da bildiğiniz güvenilir göz çizdirme doktoru var mı? Fiyat ne kadar ödediniz ve acı var mıydı. Nasıl gecti
Merhaba dr önerim yok ama 7 hipermetroptum bildiğiniz kavanoz camı gibi smile lazer oldum 16/17 yaşındaydım öncelikle ilerleme olup olmadığının takibini yapıyorlar durmuş olması gerekiyor numara sabitlenecek yani sonrasında iki aşamalı bi işlem göze hafif anestezi spreyi sıkıyorlar göz içine kanca takılıyor sürekli açık durması için makinelerden yanık kokusu çıkıyordu duman ve yanık kokusu onun dışında beni çok rahatsız eden bir durum olmadı sonrasında şeffaf lens taktı 3 gün falan onunla dolaşıp kontrole gittim rüzgara çıkma vs demişti 15 dakika sürdü 24 yaşındayım şu an bir problem yok gözlüğü tamamen attım numaram sıfırlandı görme oranım iyi 2 yıldır rutin kontrollerimi aksattım ben öneririm imkanınız varsa

X