göz çevresi kırışıklıklarım ve çökük göz çevremden bıktım

Balans

.
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2010
945
8
20 li yaşlarımda 30 gibi dururdum önemsemezdim ama 30 a geldim 40 45 yaşındaki bayanların kırışıklığı var göz çevremde. sanırım yüz derimin aşırı elastik olması göz çevremin çökük olması bunu daha da arttırıyor. artık gülerken çok utanıyorum özellikle bugünlerde daha da kafayı takmaya başladım. daha önceden botoksla bu sıkıntımı atlatyordum ama şimdi elim darda. botoksa param yok borç bulup yeniden yaptırabilirim ama 6 ay sonra eski haline dönüyor ya en çok ona üzülüyorum. ne yapmalıyım kesin kurtulmak istiyorum bu kırışıklıkardan. fotograf çektim pek belli olmuytor sanırım ama yakınımda durduğunuzda kırış kırış kaz ayağını geçtim palet gibi mübarek çok rahatsızlık verici.

ne diyeyim, aynı dertten muzdaribim, yaklaşık da aynı yaşlardayız. Çöküklüğü mü dert etsem, kırışıklıkları mı bilemedim. Botox tek çare gibi. Çöküklükler için de dolguyu araştırıyorum, Vızır vızır arıyorum ama malesef adam gibi bilgi bulamadım. Ben hep en sağlıklı bilgiyi yabancı akademik makalelerden bulurum. Bulgularımı yazarım yakında :))) Siz de bir şey bulursanız bana da haber verin :)

seninki iyiymiş yine:/ bişey sorucam cnm peki botoxu yaptırdıgında çok yapmacık duruyomu yada sonrasında dahada düşme oluyomu mesela göz kapağında bide son sorucağım nerde kime ve nekadar ücrete yaptırıyosun hepsiciği bu :)

O kadar sıkarsan tabii görünr.Normalde gülmeden varsa ona bişey diyemem ama bu yaşta botoks yaptırmakla hata etmişsin gerdir bırak gerdir bırak eee deri ne yapsın.:KK14:

20 li yaşlarımda 30 gibi dururdum önemsemezdim ama 30 a geldim 40 45 yaşındaki bayanların kırışıklığı var göz çevremde. sanırım yüz derimin aşırı elastik olması göz çevremin çökük olması bunu daha da arttırıyor. artık gülerken çok utanıyorum özellikle bugünlerde daha da kafayı takmaya başladım. daha önceden botoksla bu sıkıntımı atlatyordum ama şimdi elim darda. botoksa param yok borç bulup yeniden yaptırabilirim ama 6 ay sonra eski haline dönüyor ya en çok ona üzülüyorum. ne yapmalıyım kesin kurtulmak istiyorum bu kırışıklıkardan. fotograf çektim pek belli olmuytor sanırım ama yakınımda durduğunuzda kırış kırış kaz ayağını geçtim palet gibi mübarek çok rahatsızlık verici.

abartılı bir durum yok bence canım..evde yapılabilen göz maskeleri var,onları bi araştır,en azından hafifletirsin,gözüne batmaz. :KK31:

Benim de kaz ayaklarım var seninkinden daha fazla diyebilirim yaşım da 38 ama bu kadar takma kafana gülünce çıkıyor benim de ben su çok az içiyorum cildim kuru bide genetik oluyor krem kullanıyorum ama yeterince nemlendiremiyorum bu konuda daha iyi fikri olan varsa yazarsa sevinirim

X