Göz Makyajı GÖZ AYDINLATICI KALEM !! Yardım ??

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

womanofdarkdesirez

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2011
175
0
Göz aydınlatıcı kalemleri yakınımda uyguluyan birisi olmadı ama bir kaç video'da izledim ve çok beğendim ..Bahsettiğim ürün kapatıcı yada far formunda bişey değil pembe veya beyaz şekilde oluyolar hatta Jane İredale'nin bir ucu pembe diğeri beyaz gerçekten gözler çok canlı dikkat çekici ama doğal görünüyor fakat Jane iredale'i bulamadım piyasada nerde bulurum hiç bir fikrim yok.. Benefit'inki ise tek uclu ve pembe renk o yüzden Jane Iredale almak istiyorum ama bulamıyorum bu tarza bildiğiniz başka bir ürün varmı yada Jane İredale'i nerde bulurum fikri olan varmı (ankarada)?? (internet satışı dışında) Ürünlerin görüntüsü şöyle ,

Son düzenleme:
nasıl kullanıyorsun bu kalemi memnun musun
keşke videoyu ekleseydin

Ben bugün sipariş verdim yarın gelir dediler foto eklerim istersen alınca ama video'nun linkini paylaşim Marlyn Monroe makyajı videosunda sadece onu anlatmıyor biraz izle ortalara doğru kullanıyo kalemi..Ben görüntüyü çok sevdim :)pembe taraf Dudak kenarlarına uygulanınca dolgun gösteriyomuş ..Ve elmacık kemiklerinede uyguluyo videonun devamında ..Link aşağıda

Marilyn Monroe Makeup & Hair using SAFE Cosmetics | Naturesknockout.com - YouTube

Son düzenleme:
güzel bir şey yanlış görmediysem burnunun üstüne de uyguladı aynı zamanda
kadının daha makyaja başlamadan doğal pembe yanakları gerçekten çok hoş :KK34:
kaça aldın internetten bu ürünü ?

güzel bir şey yanlış görmediysem burnunun üstüne de uyguladı aynı zamanda
kadının daha makyaja başlamadan doğal pembe yanakları gerçekten çok hoş :KK34:
kaça aldın internetten bu ürünü ?

Evet burnada uyguluyo ..Açıkçası biraz fazla verdim gibi geldi ama mineral makyaj ürünleri pahalı oluyo..46 tl'ye aldım Fotosunu koyduğum diğer ürün yani benefit 15 tl ama sadece pembe taraf var

Göz aydınlatıcı kalemleri yakınımda uyguluyan birisi olmadı ama bir kaç video'da izledim ve çok beğendim ..Bahsettiğim ürün kapatıcı yada far formunda bişey değil pembe veya beyaz şekilde oluyolar hatta Jane İredale'nin bir ucu pembe diğeri beyaz gerçekten gözler çok canlı dikkat çekici ama doğal görünüyor fakat Jane iredale'i bulamadım piyasada nerde bulurum hiç bir fikrim yok.. Benefit'inki ise tek uclu ve pembe renk o yüzden Jane Iredale almak istiyorum ama bulamıyorum bu tarza bildiğiniz başka bir ürün varmı yada Jane İredale'i nerde bulurum fikri olan varmı (ankarada)?? (internet satışı dışında) Ürünlerin görüntüsü şöyle ,

göz altını kapatmıyosa boş bence ya :KK19:

uzun süre kullanacağın bir şey hemen bitmeyecek bir şey o yüzden pahalı değil
benim tenim beyaz çok da fazla makyaj yapmıyorum
benim makyajım siyah göz kalemi ve rimel tabi bi de göz altı kapatıcım var
malum bütün gün bilgisayar başında olunca yorgunluk belirtilerini en iyi o alıyor :KK34:
güle güle kullan tatlım
eline geçince kullanışlı olup olmadığını da yaz belki alırım bir köşeye koyarım
akşamları yemeğe falan giderken kullanırım
:KK34:

malum bütün gün bilgisayar başında olunca yorgunluk belirtilerini en iyi o alıyor :KK34:
güle güle kullan tatlım

Yarın elimde olur hemen uygulayıp koycam foto ve ayrıntıları yazarım ..Bende beyaz tenliyimruj ve maskara dışında hiç bişey kullanmamaslında ..Bu arada beyaz tenliysen gerçekten porselen makyaj gibi durur sende çünkü videodaki kızda beyaz tenli ve onda öyle durdu bence:)

güle güle kullan tatlım

Yarın elimde olur hemen uygulayıp koycam foto ve ayrıntıları yazarım ..Bende beyaz tenliyim ruj ve maskara dışında hiç bişey kullanmam aslında ..Bu arada beyaz tenliysen gerçekten porselen makyaj gibi durur sende çünkü videodaki kızda beyaz tenli ve onda öyle durdu bence:)

hımm bakalım o zaman ben flormarın kapatıcısını kullanıyordum ama bazen ton farkı yapıyo fondoten yada pudra kullanmadığımdan dolayı

Bende kapatıcı almayı düşünüyodum vazgeçtim çünkü cidden fondoten gerekiyo ton farkı olmaması için ..ama ben hiç fondoten kullanamıyorum yüzümde ağırlık varmış gibi hissetiyorum

$MAYBELLINE-AFFINITONE-CONCEALER-01__41803386_0.jpg

ben bunu kullanıyorum 1 numarasını en açık rengini göz altlarıma
çok fazla sürmüyorum ucuyla sürüp yediriyorum
bende fondöten kullanmıyorum ama ton farkı yapmıyor
yorgunluk belirtilerini kaybediyor
daha dinç gözüküyor insan

O kullandığı aydınlatıcının üzerine daha sonra tonlarca şey uyguladı. 46 Tlye almışsın bana çok pahalı geldi o parlaklığı başka şeylerlede yapabilirsin. Üstelik o parlak durması için değil makyajın iyice oturması için sanırım. Gerçi araştıran sensin sen daha iyi bilirsin. Ama genelde göz makyajının en altına beyaz birşey uygulanıyor :KK61:

O kullandığı aydınlatıcının üzerine daha sonra tonlarca şey uyguladı. 46 Tlye almışsın bana çok pahalı geldi o parlaklığı başka şeylerlede yapabilirsin. Üstelik o parlak durması için değil makyajın iyice oturması için sanırım. Gerçi araştıran sensin sen daha iyi bilirsin. Ama genelde göz makyajının en altına beyaz birşey uygulanıyor :KK61:

Ürünün adı 'EYE HIGHLIGHTER' yani şöyle açıklayim HIGHLIGHT parlak bölge,vurgulamak HIGHLIGHTER ise vurgulayıcı anlamına gelir ingilizcede yani makyajın oturması ile alakalı değil direk olarak parlaklıkla alakalı bir ürün.. Diğer ürünlerle parlaklık sağlamak istemiyorum çünkü genelde beyaz simli far yada kapatıcı formunda oluyorlar ve ben o görüntüden hoşlanmıyorum çünkü yanaklarım fazla pembe olduğu için uyum sağlamıyor yüzümle.. ayrıca bu kalem iki uçlu olduğu için farklı işlevleri var elmacık kemikleri,dudak ve burundada kullanılıyo bi kaç yabancı kozmetik sitesinde böyle anlatılıyodu..Üstüne sürdüğü şeylere gelince ben zaten tek başına bu üründen tüm bir göz makyajı beklemiyorum sadece göz kapağımın ve göz altımın tek renk ve parlak görünmesini sağlamak istiyorum

Elime ulaştı...Ama sabah acil çıkmam gerektiği için dışarda denemek zorunda kaldım akşam evde çekecem foto ..Ürün Benim beklediğim etkiyi yarattı özellikle dudak kenarlarına pembe taraf harika oluyo baya doğal şekilde dolgun görünüyo ve beyaz tarafta burun üstüne inanılmaz hoş bi aydınlık veriyo göz kapağına gelince aydınlık ve en önemlisi doğal duruyo .. ama göz kapağında biraz yaymak gerekli

X