Göz Makyajı göz altına kapatıcı olarak önerileriniz...

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

ela.

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2009
2.161
5
merhabalar arkadaşlar göz altıma beyaz far sürüyorum kapatıcı olarak ama kırışmaktan korkuyorum şöyle nemli göz altıma kırıştırmadan kapatıcam beyaz kapatıcı arıyorum ama nee siz nasıl kapatıyorsunuz..göz makyajı göz altını kapatmadan güzel durmuyor bilirsiniz önerilerinize ihtiyacım var.

ben kapatıcı olarak clinique likit kapatıcı kullanıyorum. fiyatı 40 lira civarında ama çok az sürmen yeterli oluyor ve yaklaşık 1- 1,5 yıl gidiyor bir tüp. çok da memnunum.

kıslar bende kullanıyorumm ama 3-4 saatten sonra böle çizgi çizgi oluyorrr sinir oluyorum..en iyi kapatıcıyıda denedim en kötüsünüde hepsinde aynı ya..çok yapay duruyor o çizgiler çıkınca...üffffff..yokmu adam gibi bi kapatıcı yavs:)

tecrübeli arkadaşlardan yorum bekliyoruz lütfenn

kızlar ben lancome un kapatıcısını kullanıyorum.krem şeklinde olanı.çok memnunum.ama beyaz deil teninizin rengine göre olanlarından..en son aldığımda 68 falandı sanırım.ama baya gidiyor yani 1,5 sene falan

ben versace ın göz altı kapatıcısını kullanıyorum yanlış anlaşılmasın lütfen markayı yazdığım için ama ben uyguna almıştım ve memnunum kutu içinde bi koyu rengi var bide açık rengi hafif pullu simli gibi bi şey güzel duruyo doğal duruyo tercih sizin tabi sevgiler...

selam kızlar dün clinique all about concealer denedim muhteşem bişey hemen makyajında bir değişiklik var senin gözlerin daha belirgin olmuş dediler alcam herhal fiyatı var biraz ama uzun süre gider yoğun gramajıda fazla

Selam bayanlar,
Ben max factor kullanıyorum. Sabah ilk sürdüğümde güzel duruyor fakat akşama doğru çizgi gibi oluyor. Ben cildimden dolayı sanıyordum.Clinique su bazlı mı?

Selam bayanlar,
Ben max factor kullanıyorum. Sabah ilk sürdüğümde güzel duruyor fakat akşama doğru çizgi gibi oluyor. Ben cildimden dolayı sanıyordum.Clinique su bazlı mı?

evet su bazlı yağ içermiyor hem yoğun çok az sürmek bile yeterli geliyor ben internetten kozmetik alışverişi olayına güvenmediğim için boynerde baktım 50 tl fiyatı

Hemen hemen tüm makyaj malzemelerim dior olmasına rağmen kapatıcı olarak yaklasık 3 yıldır Maybelline Affinitone Concealer kullanıyorum. Kesinlikle çok memnunum. Hem fiyatı çok uygun hem çok başarılı. Ögrenciyken ben kullanmaya başladıktan sonra yurtta birçok arkadaşımda kullanmaya başlamıştı ps: koyu tenli arkadaslarıma tavsiye edemeyecegim onlarda rengi fazla acık kalıyor bi zaman sonra hoş gorunmuyor

Son düzenleme:
yorumlar için teşekkür ederim başka var mı ?bende flormarın göz altı kapatıcısı sıvı olarak sürüyorum onun üzerine beyaz far dağıtıyorum ama kırıştırıyor beyaz renkte nemli kapatıcı arıyorum anlıcağınız öyle bişey varsa kırıştırmıycak hemen almayı düşünüyorum..

bende pastelin kullanıyorum, küçük bir kutucukda, üst bölmesi var onun içindede parlatıcı sim var. ben çok memnunum. bide farınız kalıcı olsun diye, göz kapakların arasında birikmesin diye artdeco diye marka var eyeshadow base olarak satılıyor, fakat tr de biraz zor bulunuyor. çok aramıştım ve en son son douglas da bulmuştum. fiyatı biraz tuzlu ama bayada gidiyor, ben küçücük kutuyu 2 yıldan beri kullanıyorum. ha bide pastel marka matlaştırıcı bir krem var, fondöten sürmeden önce kullanmak için.

ben de kesinlikle clinique diyorum, bir yıldır kullanıyorum ve çok memnunum, ama bir de lancomeun setinin içinde bir concealer var onu da seviyor ve de tavsiye ediyorum:))

bende cecılenın kapatıcını kullanıyorum hem aydınlık hem kapatıcı ozellıgı var cok memnunum .bende uzerıne beyaz toz far suruyorum aksama kadarda duruyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…