Göz altı torbası ? Ciltteki kırışıklıklar? Cansız ve yorgun bir yüz olduğunu hissetmem ?

Yalniz dertli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2018
672
149
Merhaba hanımlar . Benim göz altı torbalarim var ve şişiyor rahatsız ediyor artık hem görüntü de hem şekilde .. ve göz çevremde kirisklik çizgiler , kaz ayaklarım var çok mutsuzum bu görüntüden tabi şükür başka bir sıkıntım yok ama illa ki görüntüde önemli oluyor kadın olarak ... Bu durumu yaşayan ve fikri olan önerisi olan var mı yardım ederseniz sevinirim ... Şimdiden tşk ler

Merhaba.Göz altı torbaları icin ameliyatsız pek bir cözüm yok maalesef.Kaz ayakları ve kırısıklık icin botoks yaptırabilirsiniz.

Yaşınız kaç peki

Canım tek çare operasyon. Yarım saatte halledilir.

Korkuyorum ya kalıcı olur mu diye veya alınmasının zararı olur mu diye
Güzel olur. Sadece gözlerinin resmini koyar mısın canım. Gözler açık ve gözler kapalı olarak koy. Sana ameliyattan fayda sağlayıp sağlayamayacağını söylerim. Bu konuları iyi bilirim. Göz kapağı operasyonu sadece yaşla ilgili değil. Her yaşta yapılır.

Gözaltı torbası hakkında bilgim yok nasıl geçer ama ince kırışıklıklar için cafeinli gözaltı serumları ve kremleri kullanabilirsiniz..tabiki sadece gözaltı değil tüm yüze serumlar kullanmanız gerek..en alt katmana kadar inip tamir eder serumlar yani konsantre ürünlerdir..kremler ise sadece yüzümüzün üst katmanını tamir ederler nemlendirirler..
Sadece serumlar ve kremler değil bunun yanında kesinlikle cilt temizliğinize önem vermeniz gerek güneş koruyucusu kullanmanız gerek (yaz kış)aha bha kullanmanız gerek soyucu özellikli tonikler bunlar..ve bunlara başlarken de en düşük oranla başlamanız gerek tabiki retinol aynı şekilde en düşük oranla başlamanız gerek
Başka sormak istediğiniz soru varsa bilgim varsa cevap seve seve veririm

Çok sorum olustu şimdi siz bu açıklamadan sonra açıkçası

Kafein dediniz de . Kahve telvesini yüze sürmek uygun mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…