Göz Makyajı Göz altı şişlikleri

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

anatoliaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2007
22
0
40
Arkadaşlar...
Sadece gözlatı şiş olan kişiler yazarsa yada buna çözüm bulanlar fikirlerini paylaşırsa sevinirm. Genelde gözaltı morarmaları hakkında yazılar yazılıyor. özellikle bu başlık altında konu açtım ki, sadece bu konuya yönelebilelim diye..

Seda SAYAN hanımefendinin bi ara objektiflere makyajsız yakalandığı bi hali vardı Gözaltları şişti..

Benimki de onun kadar olmasa da onun kadar şişler :KK43: Gülümseyince özellikle iki boğumlu torbalar oluşuyor. Henüz 24 yaşındayım. Göz doktoruna gittim, sağlıksız herhangi bişey yok ırsi olabilir dedi fakat çözüm üretemedi.. Sizlerden yardım bekliyorum. Yüzü hem yorgun hemde yaşlı gösteriyor çünkü...
Şimdiden teşekkür ederim.a.s.

Arkadaşlar sadece benim mi sorunum bu gözaltı şişlikleri?

Hİç mi fikri olan biri yok?

kapatıcılar bile banamısın demiyor artık :KK43:((

benimki şişlik değil de morluk şeklinde.
geçenlerde bodyshopdan c vitaminli göz kremi aldım, kadın morluklardan çok şişliklere iyi gelir demişti.
bide tvde çok görüyorum, şişlikler için patates rendeleyip gözünüzün altına koyun hafif masaj yaparak falan diyorlar. denemediysen bir dene yerimseniben

sislik degilde morluklar ne olcak acaba??
sislikler icin buzu öneririm,birde demlenmis sogumus cay posetlerini pamuga sarip gözüne koy canimcim,inan etkili oluyor

çok teşekkürler arkadaşlar...

morlukları makyajla kapatıcı ile kapatmak mümkün oluyorda, şişliklere hiç bişey fayda etmiyor çünkü :KK43:( ve olduğunuzdan da yaşlı gösteriyor sizi... örneğin özel bi günde, siz oldukça mutlu iken, uykunuz gelmiş yada yorgun gibi gösteriyor... böyle tepkileri çok aldığım için çok üzülüyorum :KK43:

çok teşekkürler arkadaşlar...

morlukları makyajla kapatıcı ile kapatmak mümkün oluyorda, şişliklere hiç bişey fayda etmiyor çünkü :KK43:( ve olduğunuzdan da yaşlı gösteriyor sizi... örneğin özel bi günde, siz oldukça mutlu iken, uykunuz gelmiş yada yorgun gibi gösteriyor... böyle tepkileri çok aldığım için çok üzülüyorum :KK43:

amaan sekerim taktigin seye bak,onlar seni cekemiyordur :1closedeyes: :KK66:

çok güzel moral ya :)))

harikasın, çok teşekkür ederimmmm :)

canim o senin harikaligin...a.s.
uyku düzenine dikkat et,mesela elmami soydun hemen kabuklarini göz altina yavas yavas sür(komik gelmesin cidden ise yariyor),pamugu buzlu suya batirip sil....sislikler icin bunlar cok iyi geliyor,ama sana tavsiyem,göz alti cok hassas bi yapiya sahip oldugu icin yüzüne kullandigin krem ve peelinglerden sakin o bölgeye kullanma yerimseniben...
annem lorealden bir krem kullaniyor ismini hatirlamiyorum,ama kremin hatiri sayilir bir etkisi var,ögrenince yazarim tatlim...

canım ya bende de aynı sorun var ve daha 16yasındayım =(
annem ve babamda da oldugu ıcın sanırım ırsi bısı ..

canim o senin harikaligin...a.s.
uyku düzenine dikkat et,mesela elmami soydun hemen kabuklarini göz altina yavas yavas sür(komik gelmesin cidden ise yariyor),pamugu buzlu suya batirip sil....sislikler icin bunlar cok iyi geliyor,ama sana tavsiyem,göz alti cok hassas bi yapiya sahip oldugu icin yüzüne kullandigin krem ve peelinglerden sakin o bölgeye kullanma yerimseniben...
annem lorealden bir krem kullaniyor ismini hatirlamiyorum,ama kremin hatiri sayilir bir etkisi var,ögrenince yazarim tatlim...

çok sevinirim...En yakın zamanda bekliyorum :)hihoyyyt

canım ya bende de aynı sorun var ve daha 16yasındayım =(
annem ve babamda da oldugu ıcın sanırım ırsi bısı ..

canım benim sakın ihmal etme... öncelikle doktorlarla görüş... göz doktoruyla başla bu işe... Irsi dediklerine bakma... kesinlikle bi ciğer filmide çektir.. artı bilgisayar başında geçirdiğimiz uzun zamanlı sürelerinde buna sebep olduğunu düşünmeye başladım... ona da dikkat etmek lazım ama burada ki cucucukun da önerilerini yabana atmamak lazım... onunda önerilerini dikkate alıp, doğal yollarla kendi kendimize de tedavi etmeye çalışalım.. a.s.

ah ah ben bu dertte çoook sılıkdım
ne yazıkki baba tarafından irsi benimki.
ilk gören biri hemen yorgunmusun uykunmu var... diyorya çıldırıyorum.
göz doktoruna gittim. bi ton krem kullandım.faydasız
bide böbrek sorunu olanlarda şişlik çok oluyor.tedavi sonrası bu şişlikte düzeliyor.
ama ırsi olana çözüm YOK

Benimde genç yaşımda gözaltı morluklarım var. Önerebileceğiniz bir kozmetik ürünü var mı?

Kozmetik ürünleri kullanırsan geçiyor morluklar... Örneğin verita'nın göz altı kapatıcısını al.. Benim şişlikleri bile bi nebze geçiriyor ki morluktan eser kalmaz... Kuzenimde hatta güneş lekelerini kapatabiliyor bu ürünle... Hem ucuz hemde çok iyi..

Sanırım benimki de ırsi storysea... Dedemde(annemin babası) var ve annemde de var... sülalede tek dedem ve annemde olan bişey bana da vurmuş maalesef :KK43:(((((

çözüm bilen varsa lütfen yazsınlar..

Arkadaşlar...
Sadece gözlatı şiş olan kişiler yazarsa yada buna çözüm bulanlar fikirlerini paylaşırsa sevinirm. Genelde gözaltı morarmaları hakkında yazılar yazılıyor. özellikle bu başlık altında konu açtım ki, sadece bu konuya yönelebilelim diye..

Seda SAYAN hanımefendinin bi ara objektiflere makyajsız yakalandığı bi hali vardı Gözaltları şişti..

Benimki de onun kadar olmasa da onun kadar şişler :KK43: Gülümseyince özellikle iki boğumlu torbalar oluşuyor. Henüz 24 yaşındayım. Göz doktoruna gittim, sağlıksız herhangi bişey yok ırsi olabilir dedi fakat çözüm üretemedi.. Sizlerden yardım bekliyorum. Yüzü hem yorgun hemde yaşlı gösteriyor çünkü...
Şimdiden teşekkür ederim.a.s.

hemeroid kremlerini tavsiye ediyorlar. Ebru Akel de kullanıyormuş ve ozellikle yurtdışındaki mankenler. Ama krem ismi bilemiyorum. Eczacılara sorulduğunda hayır diyorlar ama kullananlar oldukça fazla sayıda. Ben de deneyeceğim yerimseniben

göz altı şişliğinin dolaşım bozukluğuyla ilgili olduğunu düşünüyorum. benim de sürekli şişiyor göz altında tam damarın geçtiği yer. ve damarın çevresinde minik minik yağ bezeleri var. bu oradaki dolaşımın iyi olmadığını ve yeterli oksijen taşınamadığını gösterir bence. kaldı ki sadece morluk olsa kapatıcıyla kapatıverirsin. ama şişlik çok kötü. yani aydınlatıcı sürünce daha şiş görünüyor , çünkü yüzde açık renk makyaj yapılan yer daha da belirginleşir. o yüzden keşke diyorum çukar göz altlarım olsa da makyajla halletsem:) şilik sorunu yaşayan ve çözenler bize muhakkak söylesin:)

ahh ahhh aynı sorun bende de var..gulunce boyle şişik şişik balık gibi toplanıyolar..normal dursan aaa gozlerıne ne oldu agladın mı cart curt diyorlar..bazı ısıklarda goz altı şişliği görünmüyor :) o zamnlara denk geldıgımde herkes dıyorkı boyle ne kadar da guzelsın hiç sana benzemıyor..birisiyle görüşmek istemıyorum sırf su goz altlarım yuzunden..sanırım ameliyat olucam ama korkuyorum da :s

X