goz alti morluklari

cgrcgr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2013
99
1
goz altlarim hep mor,erken uyuyorum yine mor bunu pudra veya fondotenle veya goz altı kapatıcısıyla kapatmak istemiyorum.ne onerir siniz

ozon yağı kullanabilirsin ben de biraz olsun işe yarayan tek şey:) tabi uyku stres de etkiliyor ayrıca beslenmene de dikkat etmelisin
ben makyaj olarak Garnier roll on lu in kapatıcısını sürüp, onun üstüne de Benefit'in boing kapatıcısını sürüyorum

bende küçük yaştan beri gözaltımdaki koyu halkalarla mücadele ettiğimden seni çok iyi anlıyorum.benim gittiğim cildiye hekimi bunun genetik olduğunu söyledi.kendisine böbreklerle ilgisi olabilir mi diye sormuştum alakası yok demişti.bir merhem önerdi fakat kullanmadım.bende erken yatar erken kalkarım ama bu sorun hep devam ediyor o yüzden artık kabullendim.tesadüfen kayısı çekirdeği yağı kullandım ve çok iyi sonuç aldım.tamamen bitirmedi fakat baya bir azalma oldu morluklarda.alıp denemeyi düşünürsen böyle yağlar gözaltında yağ bezeleri yapabildiğinden çok çok az sürmelisin.sadece 1 damla 2 gözaltı için yetiyor da artıyor bile.gece yatmadan kayısı çekirdeği yağı kullanabilirsin.....:)
ayrıca patates kabuğunun üzerine 1 damla sızma zeytinyağı damlatıp gözaltında bekletebilirsin.bu yöntem de kısa süreliğine de olsa acil durumlarda işe yarıyor.kivi kabuğu ve elma kabuğuda işe yarıyor kesinlikle.10 dk. bekletip durulayıp gözaltını hafifçe nemlendirebilirsin.
benim deneyip de fayda gördüğüm yöntemler bunlar.umarım işine yarar....:)

X