Göz Makyajı Göz Altı Morlukları Kapatıcısı Arıyorum

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

fishtank

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2011
89
0
Benim göz altlarım çok mor. Hele uykumu da alamadıysam kapatıcı sürmeden hayalet gibi oluyorum resmen. Bir de bazen kılcal damarlar gözüküyor. Garnier'ın kafeinli roll-on unu denedim ama 2-3 saat sonra etkisi gitti. Üstelik üzerinde azaltır falan yazıyordu hiçte azaltmadı.

Sizin deneyip beğendiğiniz böyle hem nispeten azaltan hem de kalıcı olan bir şeyler var mı? Fiyat falan hiç önemli değil sonuçta göz bölgesinde kullanıyoruz biraz kaliteli olması lazım. Şimdiden teşekkürler:KK61:

yok canım hiç bişi fayda etmiyo göz altı morluklarına bende aynı dertten muzdaribim her türlü markayı kullandım hepsi fasa fiso kim ne dediyse inanıp dünya para döktüm ama nafile göz altı morluklarımızla yaşamayı öğrenmemiz geriyor sanırım çare yok:KK43:

hiç bişey fayda etmiyor. ilaç olsun bitkisel ürünler olsun hiç bi faydası yok kaliteli kapatıcılardan denedim ama onlarında faydasını göremedim.. bende artık vazgeçtim görmezden gelip makyajımı yapıp çıkıyorum..

evet ya şu doğal kapatıcıyla doğmuş kadınlara ne kadar özeniyorum anlatamam. gözüme kalem rimel sürmesem bile o kapatıcıyı sürmem gerek yoksa çok yorgun gösteriyor.:KK59:

Gözaltı morluklarım yok denecek kadar az ama yorgun,uykulu olduğum zamanlar da flormar'ın concealer'nı kullanıyorum memnunum :KK12: isterseniz flormar satış yerlerinde bir deneyin bakın :KK34:

canım benımde tenın cok ınce altındakı damarlar dahı gozukuyo hele goz atı morluklarını sorma keş gibi duruyorum kapatmazsam... ben gecen gun maybelline in köpük kapatıcısını aldım ınanılmaz memnun kaldım fıyatı 16 mıydı neydı hem uzun sure gıdıyo hemde kopuk yapılı oldugu ıcın koyu kıvamda uzerınde pudra gecmene gerek dahı kalmıyo.... kısaca ben cok memnunum....

jane iradale in concealerı çok başarılı çift taraflı kullanılıo ilk kat morlukları alıyo k vitamini içeriyo 2.tarafı da beyazlatıyo 2.kutum bitmek üzere çok memnunum

cnm oriflamenin bir ürünü var adını şuan bilmiyorum ama biara kullandım çok güzeldi şimdi bi satıcı görsem hemen alcam. ürünü tarif edeyim böle ruj kabında rujun bi tarafında çay ağacı yağı var bi tarafında fotdoten var önce mavi gibi olan o çay ağacı yağı olan bölümü sürüp üstüne fondoteni uyguluyosun yüzünün her yerine ara ara sürüp birbirine karıştırarak yediriyosun her yerine. çay ağacı olan kısım sivilcelere iyi geliyomuş :)

BENİMDE AİLEN GELEN (BABA TARAFINDAN) IRSİ Bİ GÖZ ALTI MORLUĞUM VARDIR VE 27 SENEDİR BUNUNLA YAŞAMAYI BİR TÜRLÜ ÖĞRENEMEDİM ALIŞAMADIM VE İNSANLARIN GÖZ ALTIN NEDEN ÖYLE UYKUSUZMUSUN HASTAMISIN DEMESİNDEN NEFRET ETTİM, YAZ AYLARINI ÇOK SEVERDİM ÇÜNKÜ GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ BENİM KURTARICIM OLURDU.. AMAAAAA DÜN AKŞAM MARMARA FORUMDA BİR ÜRÜN DENEDİM İNANIN BANA HARİKAYDI VE HİÇ DÜŞÜNMEDEN ALDIM.. ORDAKİ MAKYAJ UZAMANI BAYANA DERDİMİ ANLATTIM MAKYAJSIZDA GİTTİĞİM İÇİN HEMEN BENİ KOLTUĞA ALDI VE ÜRÜNÜ SÜRDÜ SAĞ GÖZÜME SÜRDÜ SOL GÖZÜME SÜRMEDİ İNANIN OKADAR DEĞİŞİKLİK OLDUKİ KIZA AYNEN ŞUNU DEDİM " SEN BANA NE YAPTIN? " :KK9: VE OKADAR MEMNUN AYRILDIMKİ ORDAN TABİKİ ÜRÜNÜMÜDE ALDIM
ÜRÜNÜN İSMİ VE KODU make up concealer ph0645

buda aldığım ürün tabi yanında özel fırçasını ve tampon yapmak yani iyice yedirmek için sünger setinide aldım :KK34:
$image.jpg

X