Göz Çevresi Bakımı Goz alti morluğu için ne yapabilirim psikolojim alt ust

Yakamoz65

Saf, merhamet ve asi
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2016
208
80
37
Merhaba arkadslar ben tiroit hastasiyim hamilelikte goz alti morluğu ve renk koyulaşması oluştu psikolojim alt üst. Kapatici sürmeden gezemiyorum hatta güzel bir kapatici dahi bulamadim. Namaz kıldığın için sürekli abdest alıyorum. Makyajlada olmuyor. Herkes soruyor ne olmuş bu goz altlarına diye. Bu arada beyaz tenliyim

Doğal olarak buz kullanılıyor, krem olarak da ben kullanmadım ama kullandım diyen de ki farkı gözle gördüm nivea q10 plus miydi öyle birseydi

Merhaba arkadslar ben tiroit hastasiyim hamilelikte goz alti morluğu ve renk koyulaşması oluştu psikolojim alt üst. Kapatici sürmeden gezemiyorum hatta güzel bir kapatici dahi bulamadim. Namaz kıldığın için sürekli abdest alıyorum. Makyajlada olmuyor. Herkes soruyor ne olmuş bu goz altlarına diye. Bu arada beyaz tenliyim
Biraz geç oldu ama üzüm çekirdeği yağını önerebilirim. Benimki de çok mordu hatta bir arkadaşım dayak yemiş gibi demişti. Azalana kadar düzenli sürdüm yatmadan önce surerdim ve gerçekten yararını gördüm

Biraz geç oldu ama üzüm çekirdeği yağını önerebilirim. Benimki de çok mordu hatta bir arkadaşım dayak yemiş gibi demişti. Azalana kadar düzenli sürdüm yatmadan önce surerdim ve gerçekten yararını gördüm
Uzum çekirdeği yağını hangi marka kullandiniz

Ben bir donem duzenli nar cekirdegi yagi kullandim herkes sorardi benimde genetik mor cok faydasini gormustum
Ama bu ara biraktim aslinda yine baslamaliyim

Şeffaf sabunu denediniz mi?

X