Pudra, Fondöten, Kapatıcılar göz altı kapatıcısıı önerileriniz

kızlar bende flormarınkini kullanıyorum ama göz altlarım putur putur oluyor...çok çirkin oluyor yaa krem sürünce tamam olmuyor ama ozaman da çok parlıyor istediğimi elde edemiyorumö ve kremin üstüne sürünce cilt nefes alamazmış genç yaşta göz altlarım tahriş olmasın biri bana akıl versin ya

Ben yıllardır Max Factor - 03 Medium kullanıyorum hatta ilk kullandığım üründür o kadar memnunumki başka bir ürün denemeyi bile düşünmedim... günlük makyajımda kullanıyorum stick şeklindedir, her gün hatta bazen günde iki kere kullandığım düşünülürse bir stick 6-7 ay sonra bitiyor... verdiğiniz paranın karşılığını fazlasıyla alıyorsunuz...

tatlım maybelline köpük kapatıcısı tavsiyemdir fiyatı da 15-20 lira arasıdır gayet güzel kapatıyor ve uzun zaman da gidiyor kutusu

aynen arkadaşa katılıyorum bende 2 senedir kullanıyorum bu kapatıcıyı ve 1 yıl kadar yetiyor neredeyse ya. 2 numaralı rengini kullanıyorum ve göze çok güzel bir aydınllık veriyorr

uygun fiyatli kapaticililar:
'' maybelline affnitone likit kapatici 15tl
''' maybelline dream mousse kopuk kapatici 20tl
'''' flormar perfect coverage likit kapatici 11tl
'''' golden rose likit kapatici 10tl

Yuksek fiyatlilardan da:
Max factor likit kapatici (aydinlatici amaci daha cok bu urunun)
Estee lauder double wear kapatici (eger morlugun coksa)
Lancome Effacernes (daha cok aydinlatma amacli bir urun)

kızlar bende mac kapatıcı arıyorum netten sipari vericem. siz nerden alıyorsunuz. gördüklerimin bir çogu sahteydi

Sana onerim, internetten sana en yakin olan MAC subesini arayip yardim istemen. Havale yoluyla parayi yatirdiktan sonra sana gonderirler urunu. Orda calisan mua'lar da yardimci olurlar zaten.
Eger morlugun coksa sari alttonlu bir kapatici almani tavsiye ederim.Gozunun altinda cizgilenme varsa Mac Prolong wear kapaticiyi onermem!

ben la praire kullanıyorum....flormar,mac, max factor, lancome....denemediğim markada kalmadı neredeyse ama hiçbiri beni tam tatmin etmedi,tamam aldım kullandım ama işte budur dememştim....sonra la prairie yi keşfettim.. sıvı olanı var kapatıcılığı orta yedek refili olması artı özellikleri ama tek eksi yanı parası.tabi yedek refili hesaba katarsanız çok diil.birde fondöteniyle beraber satılan(fondötenin kapağında ayrıca bir bölme içerisinde) krem şeklinde bir kapatıcısı daha var. kapatıcılığı mükemmel...ben ikisinide kullandım içerisindeki havyar göz bakımı yaparken ince çizgi bakım yapabilen bir ürün...ikisinde çok beğendim ben biraz zor beğenirimde....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…