Göz Makyajı Göz altı kapatıcısı

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

gizlisevda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2011
239
0
kızlar göz altı morluklarımm var.şuan avonun stick şeklinde color trend markalı ürününü kullanıyorum fakat bazen göz çevremde biriktiğini görüyorum.Bana önerebildeceğiniz kullanıpta memnun kaldığınız göz altı kapatıcısı varm.buğday tenliyim yorumlarınızı bekliyorum.

olay'ın göz bakım kremi var ama bakım yapmıyor, sadece kapatıcı olarak kullanabilirsin. geçici çözüm yani :)
Kalıcı çözüm için argan yağı diyorlar ama hiç denemediğim için birşey söyleyemicem :)

Konu içeriği nedeniyle "Göz Makyajı (rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)" başlığına taşındı.

flormar'ın concealer'ını kullanıyorum çok çok memnunum..cildim yağlı olduğu için bende de topaklanma yapıyo genelde kozmetik ürünleri..ama flormarda yapmadı emde daha aydınlık göseriyor ben 1 numarasını kullanıyorum..

Maybelline likit kapatıcısını kullanıyorum ve tavsiye ediyorum.

Pastel'in aydınlatıcısında kapatıcı da var :) Senin tenine sanırım 2 numarası iyi gelir. Pastel Magic Touch cream cover stick&highlighter.

bu garnierın kapatıcısı çizgiye dolma veya yag bezesi yaptımı? bende mac yada garnier alcam ikisi arasında kaldım

kızlar göz altı morluklarımm var.şuan avonun stick şeklinde color trend markalı ürününü kullanıyorum fakat bazen göz çevremde biriktiğini görüyorum.Bana önerebildeceğiniz kullanıpta memnun kaldığınız göz altı kapatıcısı varm.buğday tenliyim yorumlarınızı bekliyorum.

Merhaba canim,bende senin gibi bugday tenliyim. Ben gozalti morluklarim icin yeni bir kapatici aldim ve cok memnun kaldim.Ben Gozlerimin altina surdukten sonra,parmak uclarimla iyice yedirdim,daha sonra pudra surdum ustunden. Oyle bir aydinlattiki gozlerimin altini,ben cok begendim.Denemeni siddetle tavsiye ederim. Bu urun Maybelline-nin,ismi de DREAM LUMI TOUCH highlighting concealer :

Eklentiler

• $0004155427569_500X500.jpg
    $0004155427569_500X500.jpg
    29,1 KB · Görüntüleme: 65
kesinlikle golden rose concealer tavsiye ederim. ben kendim kullanıyorum ve hiç birikme olmuyor ve güzel kapatıyor

bende maybelline likit kapatıcıyı kullanıyorum. beyaz tenliyim gözaltım çok mor olduğu için 2 numara daha iyi oluyor. ve gayet güzel kapatıyorç

X