Goygoy time

Eee bir tarifini isteriz

Sekilli kurabiye yapiyorum genelde en basiti, cam kavanoza koyuyorum ellerinin altinda oluyor
Sekillileri cocuklar seviyor, kalp, yildiz, yilbasi agaci, ne ararsan var bende
Bir yumurta, yarim paket tereyagi oda sicakliginda ve bir su bardagi pudra sekerini cirpiyorum iyice
sonra istege göre toz tarcin, findik, badem unu koyuyorum ama ne kadar istersen
bir paket vanilya ve bir kücük cay kasigi kabartma tozu
sonra alabilgi kadar un
Ele yapismayacak sekilde yumusak oluncaya kadar yoguruyorum, aciyorum kaliplarla sekil verip firina atiyorum 180 derecede üzeri hafifi kizarana kadar bekliyorum
Bitti gitti
Yarisi yendi coktan, markette satilanlar kadar basarili oluyor

Teşekkür ederim canımBende gecengün tuzlu kurabiye yapmıştım aynı kurabiye kalıpları kullanarak çok hoş oluyor. Tekrar hem tuzlu hem bu tarz yapıp koymayı düşünüyorum.ellerine sağlık çok iyi oluyor atıştırmalık

Ay bak tuzlu yapmiyorum hic, bir kere yapmisligim var sadece
Ya bunlari yapmasam abur cubur istiyorlar
Yiyeceklerde evde yaptigimi yesinlr, türlü türlü katki maddeleri katiyorlar, nasil yapildigi belli degil zaten
Mutfaktan cikmiyorum
Ben de iflah olmaz bir tatliciyim ama
Gecen dayanamadim evde profiterol yaptim, yediklerimin en iyisi oldu
Önceleri beceremem diye girismezdim kendimi baya gelistirmisim süper oldu
Tabi cok yedim fenalastim o ayri

Katılıyorum canım daha saglıklı hem valla eşimde aynı pastanedekinler gibi olmuş dedi bir sevindim
Ay profiterolü yapayım diyorum bir cesaret edemiyorum inşallah onuda yaparım biara
Kız aman tatlı komasına girme az ye bacım

Ay valla dogru, tatli zaten zararli baya
Ama iste yapmasini seviyorum bir de
Ya aslinda cok kolaymis yapimi, hamurundan korkardim en basiti o cikti
Cikolata sosu tarfini internette var hep o tarifi kullanirim, sadece benim kendime uyarladigim bazi seyler olur
Mesela bir bardak süt yerine bir paket krema kullanirim, ektra tereyagi koymam gibi seyler
Ic dolgusu da cok basit, muhallebi gibi
E bitti gitti
Hamuruni da kafama göre yaptim tariflere pek uymuyorum
Yarim paket tereyagi, bir bardak un bir bardan su,üc yumurtadan yaptim
Hamuru bitti bak malzemeleri cok basit
Ay yapasim var yine de yiyecek kimse yok bizde,arkadasim ya da cevrem yok
Yalniz yalniz yapip yiyorum

Gaza gelmek üzereyim şuan yapmak için
Aah biri yapsada yesem ne iyi olur gel komşu olalım gell

Gaza gelmek üzereyim şuan yapmak için
Aah biri yapsada yesem ne iyi olur gel komşu olalım gell

Ay inan gelsen hemen yaparim
Mutfakla ask yasayan bir insanim ama iste yalnizim
Boga burcuyum oradan anla, evde yemekler pisireyim yiyeyim ama tek basina da olmuyor
Almanya ya geldim ben evlendim, e burada malesef kafa dengim yok
Türkler cok daha baska, kiskanlik dedikodu hat safhada
Güvenecek samimi budugum birileri olamadi
Zaten ben dogrucu gittigim icin beni de beyenmez kimse
Napalim buradan gaza getiririm ancak ben de

Yaaa gurbettesin bide.boşver kız burdada aile oluyoruz valla birçok tanıdıktan daha iyi dostluklar kurdum valla burda . birbirimizi dinler gazlarız arada

Öyle ya ba
Yaaa gurbettesin bide.boşver kız burdada aile oluyoruz valla birçok tanıdıktan daha iyi dostluklar kurdum valla burda . birbirimizi dinler gazlarız arada
zen de diyorum allah beni koruyor aslinda, böyle ortamlarda türlü gerginlikler, iftiralar dedikodu dönüyor
Günahsiz yasiyorum aslinda farkinda olmadan, zarar da görmüyorum
Herseyde bir hayir vardir cok sükür KK var da azicik lafliyoruz ya
Esim bunaldi yoksa, konusmayi sevmeyen adamla zorla konusuyorum

Sıkıntıdan napcaz eşlere sarcaz
Valla burdada bdv ye bir gir aman Yarabbi nereye çarpsan olay bak canın sıkılırsa arada bi bak yorum yapma ama ban yeme

Hahahaha kızlarrrr valla her an deşifre olabılırız valla detay vermeye korkar okduk be

Kızlar koltuklarımı kaplatmayı dusunuyorum. Suankı rengınden farklı olarak ıkı renk sectım bı bakın bakam mobılyam kırık beyaz-krem rengı arası. Bide bunu 3 bebeli diye baz alıp bakın ha ve eger kaplatırsam halı da degısecek ve salon camına bıtane de fon attırmayı dusunuyorum. Yorumlar piliiiizzz

Eklentiler

• IMG_20191225_224053.jpg
    128,1 KB · Görüntüleme: 18
  • IMG_20191225_224035.jpg
    122 KB · Görüntüleme: 19
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…