Goygoy time

Ay öyle magazalar türkiyede de vardir yaa, ben dmciyim bebek bezi aliyorum
Ama ucuza cok tatlik parfümler var, ben makyaj yapmadigimdan pek buralardan alisveris yapacak durumum olmuyor
Dedigin gibi herseyi soguk, insalari hele, ay Allah affetsin hic sevilecek yanlari yok
Ooo almancan da vardir senin, kalmayi düsünmedin mi hic

Harbiden baya üşeniyorsun

Kiz nazara geldim, ben yerine oturmayan bir insandim, bir saat kardiyo üzerine plates, yapip cocukari parka götürüp evde yemek yapip en son geceleri oturan bir insanken böyle oturakaldim yaa
Gözü olanin gözü ciksin ne fena yaaa, atom karincaydim ne hale geldim
Cidden bu degisimin normal degil süphelendigim gözü cikacasilar var

Bana o üşengeclik kışa dogru hep geliyor ama zorla yapiyorum yaptikca aciliyor biraz

Ya kalmayı dusundum fakat kardesım de pragda suan. Oda hem okuyor hem calısıyor. Orda kalsam cok ıyı ıdare edemezdım. Dıl bılıyorum ama kımseyı tanımıyorum. Ben 6ay zor kaldım valla canım memleketım. Aksam 5te sokakta kımseler kalmıyor. Cumartesı pazar marketler kapalı. Sosyallesecek hıcbır yer yok. Ben restoranda calıstım bıde. Is saatlerı de guzeldı fakat. 6ayın sonunda tr ye donunce esımle tanıstım ona gıdecegımı soyledım ama sonra gıdemedım almanyanın douglasıyla dm ıyle buranın alakası yok. En cok dm den baleanın bebe nin ürünlerini alırdım tr ye 6bavulla donduö bu yuzden

Bana o üşengeclik kışa dogru hep geliyor ama zorla yapiyorum yaptikca aciliyor biraz

Ay yok 0 in altinda gözlerimin ici dona dona kosmaya cikardim ben, nefesi buz gibi alirdim agzimi kapatsam da
Ilk defa bu sene oldu böyle ya
Yagmurda bile cikardim, son haftalar günesliyken bile cikmiyorum
Olsun ilk defa böyle yaydim diyorum ama gecer insallah yakinda
Ben zorla birsey yapmayi sevmem cünkü, isteyerek yapmaliyim ki istemiyorum bu aralar sorun bu
Dur bakalim kendime bir hafta daha veriyorum, sonra olmadi bir kan degerlerime baktiririm

evet dedigin gibi zaten, o sekilde yasiyorum ben
sifir sosyallik, aman bu tiplerle sosyal olacagima evdeki patatesle sosyal olurum daha iyi bir de
Ama cocuk yetistirmek icin ideal düzende, yollar, parklar sakinlik
alistim ya, evde öyle takiliyorum esim var bir tek hayatimda düsün

Ya o konuda harıka zaten dıyecek soz yok. Hersey kuralına uygun bebe doguruyosun para alıyosun her ay. Orda dogurmak ısterdım suan

Ya o konuda harıka zaten dıyecek soz yok. Hersey kuralına uygun bebe doguruyosun para alıyosun her ay. Orda dogurmak ısterdım suan

Kiz biz cocuk parasiyla bile ugrasamadik o kadar gözümüz tok ki
Devlet 18 yasina kadar cocuk parasi veriyor onun haricinde de paralar vardi ilk aylar falan onlari almamistik
Neden kaynanamla ugrasmaktan parayi pulu düsünecek halimiz kalmamisti
Cocuklarin keyfi yerinde ya, temiz parklarda oynuyorlar, iyi okuyacaklar insallah
Türkiye ye dönmeme sebebimiz bu zaten
Para biriktirelim de emekli olunca dönelim diyoruz
Cocuklar iyi egitim alsin da ben evde asosyal otururum napalim
Beynemedim buradaki cevreyi, Türkler de cok ama onlar da cok baska
Türkiyede ki gibi ortam yok ki yok iste malesef

Ordakı turkler de dedıkodu makınesı mubarek. Bencede emeklı olunca donun ya. Ayy ben bu yaz yıne gıttım hıc dgısen bırsey yok sankı kal deseler kalacaktım

Ya aslinda esim cok memnun olmasa hemen eritirim ama dokunma hic böyle iyi diyor
Arada kaldim ben de
Kendime bakinca popo görüyorum resmen, esimi de kiramiyorum
Cok arada kaldim ya
Cekilin kardashan geliyor
Hahaha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…