Goygoy time

Ay popo genisledikce karnim daha kücük gözüküyor, oradan kazaniyorum simdilik, daha da enlesmeden ben kendimce bir disipline girerim insallah
Annemle doktorum cok kızıyo bana yemedıgım halde kılo alıyorum kardesım mıllete anlatamıyorum bunu

Ay buralar cok yagmurlu, acik havaya cikarim hep, soguklardan iyice büzüstüm eve kedi gibi
Pati yalayip duruyorum camin basinda, öyle bir ruh halindeyim
Off burası da yagmurlu. Ne astıysam kurumadı evın ıcınde. Kurutma makınesı aldım daha gelmedı. Ev cıngene cadırı gıbı. Oglan zır zır etegımde aglıyo halım yok. Keşke yaz olaydı dondurma yerdık

Annemle doktorum cok kızıyo bana yemedıgım halde kılo alıyorum kardesım mıllete anlatamıyorum bunu

O zaman ac kalarak yanlis yapiyorsundur
Ya da asiri hareketsizsindir
Yani az yemek de iyi degil, vucut yakma modunda depo moduna düsüyor bilirsin
Ben cok hareket ve cok yemeye alistirdim kendimi mesela
Kendi bedenimi egittim diyebilirim, sürekli yiyo bu kadin yaa yakayim sabahlar olmasin modunda

Yok kız klasık yemek yıyıyorum gun ıcınde sureklı hareket halındeyım abur cubur yok desem yerı var. Bebelerden dolayı sanırsam cok kılo aldım

Ay biz kisin da yiyoruz
Ya nemliyse yasadigin yer ondan kaynaklanir
Ben oglumun odasina yikayip asiyorum cami az aralik birakiyorum gündüz, gece kapatiyorum ertesi günün aksamina kurumus oluyor
Alamanciyim bu arada gelin geldim, hava camasir kurutmaya cok uygun ondan dedim cok sükür bir ona yariyor

Ben acik hava sporu yapmiyorum ama havanin kapali olmasi enerjimi sömürüyor bugun en fazla yoga yapabilirim ilerleyen saatlerde.

Ay yogaya baslamak istiyorum ben de cok ama bir türlü ortamini yapamadim
Pilatesi kendimce yapiyordum ama yoga sanki bana cok iyi gelecek gibi
Esnemek cok rahatlatiyor insani

Ay yogaya baslamak istiyorum ben de cok ama bir türlü ortamini yapamadim
Pilatesi kendimce yapiyordum ama yoga sanki bana cok iyi gelecek gibi
Esnemek cok rahatlatiyor insani

C -Cheryl Blossom ile dün gece konustuk ona da önerdim yogayi, sadece esnemek degil vucudu ve kaslari da guclendiriyor sekillendiriyor hem de ruhsal olarak iyi geliyor. Kendisine fotografimi da attim. Ben ayrica spor da yapiyordum zaten ama yoga da baya faydali ben yogayi daha cok oneriyorum.

Ayy neresınden bende 6ay kaldım almanyada

Ya ben de spor yapiyorum ama acik hava yürüsü ve evde plates yapiyorum
Spor salonuna gitme imkanim yok cocuklardan, pek zamanim da yok ama yogayi da bilmiyorum henüz youtube dan bakarak baskamak istiyorum bakalim oglum da krese baslayacak yakinda o baslayinca sabahtan zamanim olacak deneyecegim
Rahat nefes almak ve esnemek beni rahatlatiyor ya
Ki cocuk bakarken agriyan sizlayan cok yerim var, omzum agrir tutulur falan
Yoga baya rahatlatir insnai diye düsünüyorum

Yogayi ben de evde yapiyorum hareketleri kendime gore mix edip biseyler cikariyorum ortaya

Yogayi ben de evde yapiyorum hareketleri kendime gore mix edip biseyler cikariyorum ortaya

Ben de platesi kafama göre yapiyordum ama hic yoga hareketi bilmiyorum olayi anlamam yeterli olur ama leim gitmiyor bakmaya, dinlerken sikiliyorum
Valla spor salonuna falan gitmeyi düsnüyorum yoga ögrenmek icin
Bu dönem üsengecligim tuttu yaa

Neler naptin, nicik kaldin anlat hele, beyendin mi
Ya cok soguk memleket hem ınsanları hem havası. Mımarısını begendım. Ben okul ıcın gıttım hem calıstım hem okudum. Ama en cok neyını begendın dersen douglas budnıkowsky dm alısverıslerını begenıyodum valla hala cok ozluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…