Goygoy time

tepki değil de tikim var bir de sabahları inek peyniri yemezsem böyle gergin olabiliyorum
Özgür herkes nasl yazmak isterse öyle yazabilir diye düşünüyorum bn lütfen karışmayın. Takıntı ve tikleriniz şahsınıza ait bu takım huylar beni bglmz

Simdilik olan bıcaklar la idare ediyorum yenileri eklenınce mutlaka haber verırım
Aman allah korusun kız oyle deme. Ama ınsan bazen en yakın dostundan bıcak yıyıyor bazen hayat arkadasından bazen evladından. Allah veremeyecegımız sınavlara tabıı tutmasın ınsallah. Zor valla. Benımde herkes gıbı sınavım olan bırılerı var. Mesela kaynanam. Allahım dıyorum neden bu kadınla hayatımız kesişti ki. Hatta ısler bı ara baya cıgrından cıktıgında o cok sevdıgım esımı bıle gozden cıkarmıstım. Eger annen varsa ben yokum dıye. Bana resmen travma yasattı

Hayat arkadasımdan yedim, yirmi yıllık dostumdan da yedim. Su saatten sonra yıyegegım bıcak torpu etkisi yaratır bende, acıtmaz. Sen kaynananın hakkından gelirsin zeki kadınsın, ondan bezecegıne sen bezdırsene?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…