Goygoy time

Kırmızı ruj çok vamp olmaz mı ya bir de alkollü olucaz herhangi duruma hazırlıklı olamayabilirim hahahha
Ben aksama can sıkıntısından oglanı babasına paslayıp bıkac demo yapacam yuzume. Kuzenın sözü de var tam yılbası haftası ona demo olsun bari fikir atarım sana

Ay biz makyajsizlar kulübü mü acsak ne yapsak
Ya bende makyaj güzel duruyor durmasina, tasiyorum ama kendim gibi hissetmiyorum
Dügünlere bile makyajsiz gidiyorum
Ben makyaj yapmayı çok severim se sırf üşendigimden birde iş gereği zaten sürekli makyajlıyım normal hayatımda genelde makyajsız geziniyorum

Ben aksama can sıkıntısından oglanı babasına paslayıp bıkac demo yapacam yuzume. Kuzenın sözü de var tam yılbası haftası ona demo olsun bari fikir atarım sana
Yaa bu güzel fikirler hep fıtı fıtı özelden gidiyor.. Bizde görmek istiyoruz! Yılbasında kedislerim ve ev arkadasımla olacak olsam dahi makyajımı yapar öyle otururum valla

komple üyelik değişimi oldu, biraz deşifre olayları oldu da ondan :)
Ay allah kolaylık versin ben daha 2.çocuk için ne yapacak bu kadın derken bir de baktım ikizmiş
Allah sağlıklı doğumlar nasip etsin yavrulara.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…