Görünmez makyaj

B

Beltin

Ziyaretçi
arkadaşalar gelin bir arkadaşımız vardı kendisi makyöz zaten dügününde makyöz arkadaşları gelip toplandılar 50 kilo boya sürdüler ama sanki hiç sürlmemiş gibi bi rimel belliydi Gerçekten çok güzeldi nasıl yapılır,yardım edermisinz?

canım ona ne sürdüler bilmem ben mineral makyaj ürünleri ile makyaj yapıyorum çok doğal duruyor.Mineralli ürünleri deneyebilirsin

canım ona ne sürdüler bilmem ben mineral makyaj ürünleri ile makyaj yapıyorum çok doğal duruyor.Mineralli ürünleri deneyebilirsin

Dogal durması güzel,bide benim öle bi suratım varki 1 milim kalem çeksem 3 metreden görürsün ...

arkadaşalar gelin bir arkadaşımız vardı kendisi makyöz zaten dügününde makyöz arkadaşları gelip toplandılar 50 kilo boya sürdüler ama sanki hiç sürlmemiş gibi bi rimel belliydi Gerçekten çok güzeldi nasıl yapılır,yardım edermisinz?

Öncelikle doğal ten rengi tonlarını baz almışlar.cilt tenine en uygun kapatıcıları sürmüşler.allığıda cilde yakışır doğal tonlarda kullanmışlardır.sanırım adı dumanlı makyaj.dumanlı makyajda keskin ve belirgin çizgilere yer yoktur.sisli gibi duruyor.gölgelemeleri çok doğal duruyor.benimde severek uyguladığım makyaj tarzıdır.

Dogal durması güzel,bide benim öle bi suratım varki 1 milim kalem çeksem 3 metreden görürsün ...
:roflol:İşte dumanlı makyaj yaparsan kimse göremez.gizemli dururjeyyargöz kalemi çektiğin yeri,kulak pamuğuyla fluğlaştırsan 3 metreden göremezlertatlicadiarzusırnaşık şey.tabi öncelikle baz hazırlaman lazım.göz kapaklarına pudra sürmen lazım ki,bu işlem başarılı olsun.a.s.

:roflol:İşte dumanlı makyaj yaparsan kimse göremez.gizemli dururjeyyargöz kalemi çektiğin yeri,kulak pamuğuyla fluğlaştırsan 3 metreden göremezlertatlicadiarzusırnaşık şey.tabi öncelikle baz hazırlaman lazım.göz kapaklarına pudra sürmen lazım ki,bu işlem başarılı olsun.a.s.

olmuyo anam put gibi çok beyazım olmuyo ondan sanırsam..

nude make up diyorlar ona duydum bende öyle birsey gercektende sanki hic yüzünde makyaj yokmus gibi duruyor cok güzel ama onun belirli tonlari ve make uplari canim ona göre malzemen olmasi lazim

yaa ben biliyorum bu nude make up işini yani biliyorum dediğim haberim var.hollywood starlarına baksanıza her davette bişeyde sanırsın bir rimel bir ruj sürüp gelmiş gibiler halbuki 10 ton makyaj var yüzlerinde,gerçekten makyajsız halleri çok çok çirkin 1rimelle bu hale gelmeleri mümkün değil ama işte bunun akımı daha yayılmadı henz kimse bilmiyor nasıl yapılacğını..bi de zaten bunda herkese uyan renk tonu farklı oluo fln onları bulmaya uğraşmak bayaa bi vakit alırr :S

ya bende merak ettım nasıl yapabılırız boyle bı makyaj bende okula gıdıp gelıyorum abartı dursun ıstemıyorum ama ee guzellesmekte ıstıyo ınsan bende beyaz-bugday tenlıyım nasıl olcak o ış

bu sanırım biraz da insanın kendi yapısına bağlı...
yada ton seçimine bağlı...
ben de öyleyimdir...yüzüme 10 ton makyaj da yapsam az şey sürmüş gibi görünürüm...
istesem de kokoş görünemem yani...ama özellikle yaptığım birşey değil...

bir de bazı yabancı dizilerdeki erkek oyunculara dikkat ediyorum..adamların gözkapaklarına pembe pembe far sürüyorlar çok belli oluyor..bilmem farkeden oldu mu ?

X