Görümcem hamilee

dadlummm

Guru
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2008
825
2
kızlar dün öğrendim daha ben evli değilim ama yakında inşallah :asigim:

görümcem telefonla haber verdi çok sevindim daha 7 haftalık 8 mm küçücük bişey..

Allah sağlıcakla kucağına almayı nasib etsin inşallah..kalp atışlarını duymuş çok heyecanlandım diyo..Allah isteyen herkese nasib etsin..ve bebiş bekleyen herkesn hayırlısıyla ellerine almayı nasib etsin inşallah
kaydirigubbakcemile2hihoyyytkaydirigubbakcemile2

Gözünüz aydin. Rabbim saglicakla görümcenizin kucagina almayi nasip etsin a.s.

kimse hayırlı olsun demicek diye düşünmeye başlamıştım..Allah razı olsun..olmayanlarada nasip etsin inşallah

benimde bebeğimin doğmasına çok az kaldı.seviniyorum ama çok korkuyorum.ilk doğumum.ya acayib korkuyorum.beni rahatlatacak bişeyler yazın lütfen.

benimde bebeğimin doğmasına çok az kaldı.seviniyorum ama çok korkuyorum.ilk doğumum.ya acayib korkuyorum.beni rahatlatacak bişeyler yazın lütfen.

ay canım ya benimde 9 aylık bi oluşum var.bende doğum yaklastıkca cok korkmaya başlamıstım.ama korkulcak bişey yokmus.sezaryan oldum gerci ama olsun.oda bi doğum sekli.hiç korkma onu kuağına alma isteği artııkca insan bebeğinden baska bişey düşünemiyor.allahım sağ salım sağlıklı bi şekilde kucağına vermeyi nasip etsin insallah..bu arada arkadasım sanada hayırlı olsun görümcen adına bebek kadar güzel bişey var mı ya allahım isteyen herkese nasip etsin.hele görümcen adım adım herseyini öğrendiğinde daha mutlu olacak heleki o kalp atışları allahım tamamınada erdirsin.onunda allahım sağ salim bebişini kucağına almayı nasip etsin...bu arada herkesin kadir gecesi mübarek hayırlara vesile olsun:teselli:

canım benim ne kadar ğüzel, ğörümcen adına bu kadar içten sevinmişin darısı olmayanların basına insallah hayırlı bir evlat olur

hepinize teşekkür ederim.bu doğum stresi beni öldürecekti.çok korkuyodum.birde erken anne oluyorum 18 yaşındayım.kaldıramam bebeğe iyi bakamam diye korkuyodum.ama iyi bi anne olmak istiyorum.şu an tek korkum doğum.

Görümcene iyi bir hamilelik dilerim.
Sağlıkla alın bebeği kucağınızaaa.

Canım Allah Sağ Salim Sağlıklı Bi Çekilde Kucağına Almayı Nasip Etsin..Görümceni Tebrik Ederim hihoyyyt:nazar:

X