Görmek isteyenlere 1. 3. 4. ameliyat fotolarım eklendi. neler çektim

canim cim ya sana hayran kldim ne kadar cok cesaretlisin ya benim daha birinci ameliyattdan ödüm kopuyorr ya varsa bir formulu bana da yolla bende hemencik olaim burundan:) cok cok gecmis olsun senin yasadiklarini yasamasamda ne kadar zorlu bi donemden gecdigini az bucuk tahmin edebiliyorum seni anliyorum.... bu arada burnun yok yakismis sana guzeline guzellik katmis:) gule gule kllanhihoyyyt

Canım,bende beğendim seni;fakat ben Adana'da arayış içerisindeyim.Sen bu konuda bikaç isim vermiştin.Sende uzun bi yol almışsın doktor arayışında,bu konuda duyumların vardır.Adana'da rinoplasti konusunda en başarılı doktor kim yada kimler?Aynı zamanda maliyet olarakda uygun olanı?
Devlette olupta başarılı olan var mı?
Bu konuda senden bilgi almak istiyorum,topiğini takip edecem.
HOŞÇAKAL...

cnm sana Adana'da önerebileceğim dr Prof Dr Metin Yavuz'dur ya da Erol Kesiktaştır. Bunlar Balcalı'da dr ordan bir randevuz al. Bildiğim kadarıyla ameliyatları Mtein Yavuz ACIBADEM'DE yapıyor. Erol Kesiktaş'da fark alarak Balcalı'da 1500 fark ödeyeip olabilirsin eğer emekli sandığı ya da sigortalı isen. Bunlar benim arkadaşlarımdan duyduklarım ayrıca onların yaptığı burunları da gördüm hoştu.

selam tatlım burnuşun gerçekten çok güzel olmuş,ben daha önceki amelyatlarını hangi dr.lar yaptı,onu merak ediyorum.bende adanadayım dr araştırıyorum da o yüzden.kötüleri bilelimde yanlışlıkla gitmeyelim.

cnm hayırlı olsun mu diyim geçmiş olsun mu bilemedim...ama insanın sonunda istediğini elde etmesi güzel :) bende 2. ameliyatımı olmayı düşünüyorum ama kime olucağıma hala karar veremedim hıfzı velidedeoğlu üzerinde duruyorum ama onun hakkında da pek bilgi bulamadım....darısı benim başıma...

ilki iskenderun op dr atilla hacılar ( asıl mahveden) 2. prof sabri acartürk ( bi türlü düzeltemeyen) :) sabri acartürk'ün adını google yaz Adana'daki en iyi burun üzerine dr Metin yavuz'dur sitesi var

Ay esprili bi yaklaşımla yazmışsın Canım,güldüm.:roflolurumun traji komik yani;ama haticeye değil,neticeye bakalım,sonuç çok güzel.Keyfini çıkart bence.:dance:

Ay esprili bi yaklaşımla yazmışsın Canım,güldüm.:roflolurumun traji komik yani;ama haticeye değil,neticeye bakalım,sonuç çok güzel.Keyfini çıkart bence.:dance:

hhahha şimdi okuyunca ben de koptum :) Gilt senin dediğin dr bilmiyorum ama doktorlar bölümünde elbette adı geçmiştir

Canım sen Erol Kesiktaş'ı önermiştin.Fiyat olara da makul demiştin.Peki parasal olarak iyi,alanında gerçekten iyi mi,hani hiç rinoplasti olan hastasını gördün mü?
Çok mu soru soruyoruz bilmiyorum,belkide hep aynı sorular diyosundur;ama insan ne kadarda sorsa tecrübeli birini bulunca sordukça rahatlıyo işte Canım.Anla bizimafoldumben

bir insan 1. ameliyatı kotu gecer sonra 2. de aynı şekil sonra 3. de ve 4. de vayy beee ve 5. den sonra micheal yolunda ilerler akıl mantık almaz bişey bu ... ya sen ne yapmak istediğini bilmiyosun yada önüne gelen estetikçiye körü körüne bağlanmışın kusura bakmada ... yani 4. burundan sonra mesela uzman bir dr ile daha guzel hale gelebilirdi ama suan artık kemikmi kalmamıs yoksa kıkırdakmı burun adına birşey kalmamış ... burun dudak mesafesi yerle gök gibi olmuş :S böyle bir burun şekli görmedim ben bir michealda gördüm .... amaç moralını bozmak degil ama buda olmamış ...

5. ameliyat kararı vermek gerçekten zor bi durum ama sonuç olarak harika olmuş bence eski halide güzelmiş tabi benim burnumn yanında harika duruyor :)) bende amelyt olucam daha ilk olucak...
ama açıkcası 5 kez diye duyunca korktum sonra yok birşey olmaz dedim kendi kendime bence gayet güzel olmuş allah mutlu etsin hepimizi... ayrıca lütfen biraz daha dikkat edelim moral bozmak değil kalp kırıyorsunuz !!!

aycanım ben yeni gördüm fotoğraflarını . çok çekmişsin belli. Sormak istemiyorum ama soracam! bu kadar sıkıntı acı ve maddiyatın altından nasıl kalktın?

ben o doktorun daha kötü ameliyatlarını gördüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…