Gönüllü Çalışmak...

E

EU2

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar hepinize :nazar:

Benim kafama taktığım bir konu var..İzninizle bunu sizlerle paylaşmak ve öneri almak istiyorum.

Ben deniz fenerinin bünyesinde gönüllü olarak çalışmak istiyorum.

Ama sorun şu ki eşim çalışmama müsade etmiyor Çok üzgünüm çoook

İkna etmeye çalışıyorum ama olmuyor.Hem bütün hafta çalışmayacağım ki ama Çok üzgünüm çoook

Haftanın birkaç günü sadece.İki gün bile gitsem oluyormuş.Netten araştırdım.

Net üzerinden yardım yapmaya da başladım denizfeneri 'ne.

Eşim bak ne güzel netten yardım yap işte,ne gerek var çalışmana diyor..Beni deli ediyor.

Sizin önerilerinizi bekliyorum kızlar ne yaparım da eşimi ikna ederim bu konuda :nazar:

deniz fenerinin okadar sahtekarliklari cikti ortaya orda calisipda sendemi ismini karaliycan...bosver canim daha hayirli isler vardir eminim......yerimseniben

Ben inanmıyorum canım benim o asılsız karalamalara...

Eşin neden izin vermiyor ki?
Yani arkadaşım derim ki önce adamın sebeplerini bilmek gerek ki,ona göre karşı çıkmalı di mi?..

Eşiniz neden ızın vermıyor kı..
Yapmak ıstedığiniz şey bence çok güzel bır davranış..
Yaptığınız çalışmaları bızımlede paylaşı,r gercekten fakır aılelere gıdıp gıtmedıgını sızden öğrenırız..

canım eşin denız fenerının karıştığı bazı olaylardan dolayımı yada bedenen yorulacagından yada eve yeterınce vakıt ayıramayacagını düşündüğü içinmi izin vermıyor...
ayrıca gönüllü olarak çalışmak insanlara yardım etmek güzel bir duygu ama.. malesef oyle bır zamanda yaşıyoruzkı neler oluyor neler..

Gerçekten eşiniz hangi sebeple çalışmanıza izin vermiyor önce bunu öğrenmek lazım. Sanırım bundan sonra fikir beyan edebilirim.

denızfenerınde ön muhasebe mı yapıcaksın 2gun bılıyorum
yol yemek var dımı, deneyım olur gıt bence 2 gun hem. ama denız fenerının turkıyedekı sosyal ıcerıgıne dıkkat edersen tabı gıtme artık

denızfenerınde ön muhasebe mı yapıcaksın 2gun bılıyorum
yol yemek var dımı, deneyım olur gıt bence 2 gun hem. ama denız fenerının turkıyedekı sosyal ıcerıgıne dıkkat edersen tabı gıtme artık

Ne iş yapacağımı bilmiyorum patiskacım...toplantılara katılırsam belli olucakmış...

Kızlar eşim izin vermiyo..Ne orda ne başka yerde çalışmamı.

Çok kıskanç çünkü.O yüzden yoksa denizfenerinin hakkında atılan tutulan iddaaları yüzünden değil yani.

Dün konuştum ama izin vermediğini söyledi :nazar:

deniz feneri yani diger adı(yüzyılın soygunculuk harekatı)olan adı bir çok spekulasyona karışmıs bi dernekte gönüllü çalışmak yerine haftada 1 kez çocuk esirgeme kurumuna gidip kimsesiz ilgiye sevgiye muhtaç çocuklarla vakit geçirseniz emin olun çok daha hayırlı bi iş yapmış olursunuz bana kalırsa bi de bunu teklif edin bakalım eşinize ne tepki verecek?

ne yazık ki benden aynı dert ten müzdaripim...çalışmaya devam etmek istiyorum dediğim an bizim adamın tüyleri havada uçuşuyor..oysa evlenirken böyle anlaşmamıştık... kızmız da büyüdü ama nafile... bende kabullendim,daha doğrusu alıştım bu düzenime... sana kolay gelsin.. ama sorun sizinde kıskançlık gerçekten zor bir durum,eğer gerçekten istiyorsan direnmelisin..

hımmm, cocuktan sonra calısmayınca ev hanımlıgını kabul etmıs oluyosunuz , cok ıyı olmuo ılerde calısınca cocuga daha rahat bakılıo ev ıslerı daha kolay oluo
amaa ben bıle evlenmeden daha bekarken evde ev kızıyım yıllardır hemıde unıversıte okumus bı ev kızı hıh nolcakkı rahatım böle

deniz feneri yani diger adı(yüzyılın soygunculuk harekatı)olan adı bir çok spekulasyona karışmıs bi dernekte gönüllü çalışmak yerine haftada 1 kez çocuk esirgeme kurumuna gidip kimsesiz ilgiye sevgiye muhtaç çocuklarla vakit geçirseniz emin olun çok daha hayırlı bi iş yapmış olursunuz bana kalırsa bi de bunu teklif edin bakalım eşinize ne tepki verecek?

İlk okuduğum anda akımdan geçeni yazmış arkadaş...
Yüzyılın Soygunculuk Harekatı :roflol:
Süpersiniz gerçekten :enbuyukkk:

X