Gonaphene buLamıyorum !

cicibisi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2008
2.882
3
38
Ya kızLar gonephene ilacını bulamıyorum ! Bi sürü Eczaneye sordum ve depolarda da yok uzun zmandır diyolar.Bu günlerde alan varmı ??

Evet canım öle adet oldugumda butun eczanelere sordum yok artık uretılmıyor dedıler neden bılmıyorum bırtane eczanede varmıs oda onceden kalmısyanı artık uretılmıyomus oyle dedıler klomen kullan bana doktorum ıkısıde aynı ılac dedi

canım ben de bu ay birçok eczaneye sordum fakat bulamadım artık üretilmediğini söylediler onun yerine klomen alıp kullandım

Doktorumu aradım ama henüz görüşemedim,bakalım oda büyük ihtimal klomen al dicek,bi görüşüp alırım bende,ama bu sabah içmem gerekiyodu içemedim,bişe olmaz heralde dimi benneyaptımki

bende prengyl 5000 çatlatma iğnesini bulamadım kzılar oda yokmuş depolarda nerden bulcam bilgisi olan varmı? Ya anlamıyorum dr.lar bu ilaçları öneriyorlar herkes biliyo ama neden üretmiyorlar sizce?

Bence hemen al iç bende öncekı ay 1 2 defa ıcmeyı unutmusum yumurtalar buyumemıstı

bende prengyl 5000 çatlatma iğnesini bulamadım kzılar oda yokmuş depolarda nerden bulcam bilgisi olan varmı? Ya anlamıyorum dr.lar bu ilaçları öneriyorlar herkes biliyo ama neden üretmiyorlar sizce?

Doktoruma ulaşamadım bende malesef ameliyattaymış,ama şimdi bi eczacı abi vardı onu aradım,bakıcak depolara filan,arıycam tekrar.Sen İst'nin neresindesin canım,baktıralım iğneyede olmazsa senin içinde

Bence hemen al iç bende öncekı ay 1 2 defa ıcmeyı unutmusum yumurtalar buyumemıstı

Hadi ya : ( Ya valla sinir oldum ya,üretilmediğini bilmeleri gerekmezmi doktorların,ya bu ilacın etkisinde başka bi ilaç olmasa ne olucak acaba :kızgın:

canım cuma günüde ben alıcaktım gittim eczaneye eczacı yok dedi ve bulamazsın dedi bende neden olduğunu sordum yılbaşına doğru ilaçlarda böyle olurmuş kimin ne kazancı varsa bu olaydan artık olan bize oluyo benim cuma günü iğne olmam gerkiyodu allahtan evde vardı da vuruldum yoksa vurulamıcaktım sengözlerimebaksanab
protesto ediyorum yılbaşından sonra üretmeye başlarlar atıkkötükedihüso

Geçen ay bende bulamamıştım doktoruma sordum klomen al dedi kullanabilirsin içeriği aynı dedi artık üretilmiyomuş güya

Doktoruma ulaşamadım bende malesef ameliyattaymış,ama şimdi bi eczacı abi vardı onu aradım,bakıcak depolara filan,arıycam tekrar.Sen İst'nin neresindesin canım,baktıralım iğneyede olmazsa senin içinde

cnm sağol bi sorarsan iyi olur valla yoksa yarın eczane eczane gezicem .. ben şişlide oturuyorum cnm. prengyl iğnesi 5000 yazıyo inş. vardır Allah razı olsun cnm şimdiden inş. seninkide bulunur. sen ist. neresindesin

Benimkine bekle bi baktırıyım demişti,aradı şimdi ama malesef benimkide yokmuş canım,senin iğneyide sordum hemen,o piyasada yok hiç dedi senağlama Sen doktorunla görüştünmü illaki başka bi değişeni vardır onunda fisfisfis Sarıyerde Oturuyorum ben canım,

yokmuuuu allah allah ne biçim iş bu yaa.. gerci daha zamanı var iğnenin bayramdan sonra ama o zamana kadar bulurum inş. bulamazsam dr la görüşcem artık. sağol zahmet oldu sanada inş. tez zamanda bebişlerimize kavuşuruz

Piyasada yok hiç dedi canım,boşuna arayıp zaman kaybetme bence bi an önce doktorunla konuş.Belki vericei yeni iğnede de sorun olur benneyaptımki İşi şansa bırakma.

X