Gonalf mı fostimon mu

Fostimon mu gonalf mı ?

• Fostimon

OY: 1 20,0%
  • Gonalf

OY: 4 80,0%

• Ankete Katılan
    5

turuncu agac

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2021
2.055
883
27
Kızlar merhaba lütfen bana yardımcı olur musunuz daha önce fostimonla hamile kalmıştım düştü şimdi Başka bir doktora gidiyorum doktorum gonalf vermek istiyor fostimonu beğenmiyor nolur yardımcı olun hangisi daha iyi

Ben ilk tedavimde gonalf vermişti ikinci opuda fostimon. Fostimonla toplanan embriyolar daha kaliteli geldi tabi şans da olabilir. Doktora dedim gonal niye değil o da aynısı dedi ha mercedes ha bmw dedi hatta

Ben ilk tedavimde gonalf vermişti ikinci opuda fostimon. Fostimonla toplanan embriyolar daha kaliteli geldi tabi şans da olabilir. Doktora dedim gonal niye değil o da aynısı dedi ha mercedes ha bmw dedi hatta
Hmm işe yarasında çok yoruldum gerçekten 3 aydır femara kullanıyorum bi işe yaramıyor

Aşılama mı tüp bebek mi içini ferah tut bu ne stres böyle. Bence önce stresini at

Aşılama mı tüp bebek mi içini ferah tut bu ne stres böyle. Bence önce stresini at
Canım 1 yıldır deniyoruz hsgler histeroskopiler bu süre içinde doktorum femarayla kalamadıysam kesin tüplerde sıkıntı var diyor bu çok yordu beni 8 ay önce açık olan tüpler şimdi tıkanmış olabilecegini düşünüyorum bunun stresi var yumurtalar büyüyor çatlıyor ama döllenmiyor

Döllenmiyorsa sperm seçme tekniği kullanmayı önermiyor mu doktor. Stres herşeyin başı beterin beteri var ben 2 senedir isviçreden kalkıp İstanbul’a gidiyorum 3 opu 1 transfer 300 bin harcamışmışım ortada birşey yok. Lütfen sakin olun doktora güvenmiyorsanız biraz daha pahalı ama iyi bir doktor bulun. Fostimon mu gonal mı diyip strese girip hormonlarınızı şaşırtmayın. Bırakın kendinizi doktora o karar versin herşeyden öte rabbimiz neyi nasip ederse amenna

Bu ay tekrar hsg ve gonalf kullandıracak eğer olmazsa diğer ay tüp bebek. Çok zor inşallah sizde bir an önce sonuç alırsınız Allah gücünüzü arttırsın açıkçası bende hiçbir sıkıntı yok pko var ama belirtilerim yok eşimde de bi problem yok aşırı derecede çevre baskısı ve stres var bu yüzden olmuyor biliyorum bunu engelleyemiyorum. 1 yıl içinde 8. Doktorum eşim artık değiştirmiyor doktorumu teklif bile edemiyorum açıkçası çünkü bende başka bir doktora en baştan başlayıp anlatacak gücüm kalmadığını düşünüyorum son kontrole gittiğimde femaranın kesinlikle çok kaliteli yumurta oluşturduğunu oluşturmuyorsa rahimde problem olduğunu söyledi ki doktorum yaşadgım şehirdeki gittiğim en pahalı doktorlardan hani bir insan ne kadar eminse o kadar da yanılma payı vardır ya işte ben doktordan şüphe etmemin nedeni bu çok emin femara konusunda ama iğnenin Femaraya göre daha kaliteli oluşturduğunu düşünmüyor benim zorlamamla verecek burda bir sürü hikaye okuyorum insanların başından geçenleri görüyorum böyle ikilemde kalınca stres oluyorum peki siz daha önce femarayla filan denediniz süreciniz nasıl gelişti femara da yumurtalar büyüyor çatlıyor ama döllenmiyor

Ben direk tüp bebeğe başladım femarayı hiç denemedim iğnemi hap mı onu bile bilmiyorum. Doktorum bana stres yumurtaları kötü etkiliyor demişti. Maalesef eşler bizim gibi anlayışlı değil. İnş güzel haberler alırsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…