gonalf ignsi kullananlar

beyz@

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2008
247
0
merhaba arkaslar bende polıkıstık over var 3 aydır klomen tedavısı gördüm yanıt vermedıgını soyledi doktorum ve rahim filmı cektırmemı istedı rahım fılmınden sonra bir ilac tedavinine baslycakmıs ama bu ilaç için rapor çıkartılıyomuş bunun icin rahım filmı lazımmıs yoksa normalde o ilc cok pahalıymıs doktorumun bahsettıgı gonalf ignesi sanırım bu ilacı fılm cektırmeden kullanan varmı bana yardımcı olurmusunz:1no2:

sagol canım anladıgım kadarıyla rahım filmi cektırmedende kullanılılablıyor bu igne deyılmı

ben de kullandım canım aşılamamda bu iğneyi ama ben 1,5 sene önce rahim filmi çektirdim eğer çektirmemiş olsaydım isteyecekti doktorum. bu arada ben rapor çıkarmadan aldım 325 ytl idi fiyatı yanlış hatırlamıyorsam

evet arkadaşım bende 3 ay klomen kullandım birayda boş geçirdim hamile kalamadım başka dr gittim hemen o gün adetimin 5 günüydü rahim flmi çektirdim gonal f ignelerine başladım ilk 75 mm ile başladım sonra 112.5 vurundum 2 gün sonra çatlatma ignemi oldum aşılamam dün yapılcaktı dr azizligine ugradım hastanede kimse yoktu malesef öbür aya kaldı ama ilaçlar için rapor çıkarttım ve raporlu 670 ytl verdim ignenin kutusu 235 ytl 5 kutu veriyorlar ssk varsa yüzde ödiyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…