gonalf ignsi kullananlar

beyz@

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2008
247
0
merhaba arkaslar bende polıkıstık over var 3 aydır klomen tedavısı gördüm yanıt vermedıgını soyledi doktorum ve rahim filmı cektırmemı istedı rahım fılmınden sonra bir ilac tedavinine baslycakmıs ama bu ilaç için rapor çıkartılıyomuş bunun icin rahım filmı lazımmıs yoksa normalde o ilc cok pahalıymıs doktorumun bahsettıgı gonalf ignesi sanırım bu ilacı fılm cektırmeden kullanan varmı bana yardımcı olurmusunz:1no2:

merhaba arkaslar bende polıkıstık over var 3 aydır klomen tedavısı gördüm yanıt vermedıgını soyledi doktorum ve rahim filmı cektırmemı istedı rahım fılmınden sonra bir ilac tedavinine baslycakmıs ama bu ilaç için rapor çıkartılıyomuş bunun icin rahım filmı lazımmıs yoksa normalde o ilc cok pahalıymıs doktorumun bahsettıgı gonalf ignesi sanırım bu ilacı fılm cektırmeden kullanan varmı bana yardımcı olurmusunz:1no2:[/QUO

Merhaba canim.Sana uygulanan tedaviden bende gectim once dort kutu klomen kullandim dorduncude hamile kalmistim.Ha benim bes dusugum var bu arada.Daha sonraki hamileliklerim kendiliginden oldu.Klomen tedavisini Turkiye'de gormustum.Sonra yurtdisina yerlestik dr a gittigimizde gonal f i uygun buldu benim icin cunku klomenden sonraki asama.Evet haklisin oldukca pahali bir igne burada oyle yani ama Turkiye'de bilemiyorum ama orda da oyledir daha onceki topiklerde de okumustum rahim filmi ve rapor cikartilmasi gerekiyormus gonal f icin.(Turkiye'de)Buradaki fiyati Turkiye karsiligyla 300 milyondu.Ben iki adet donemi kullandim ama yumurtalarim guzel gelismesine ragmen hamile kalamadim daha sonra dr rahim filmi istedi rahim filmini cektirdim ve ayni ay hamile kaldim benim icin Rabbimin mucizesiydi bu.Anlatmak istedim belki yardimci olur diye.Insallah senin icinde hayirlisi olur.Allah yardimcin olsun.

sagol canım anladıgım kadarıyla rahım filmi cektırmedende kullanılılablıyor bu igne deyılmı

ben de kullandım canım aşılamamda bu iğneyi ama ben 1,5 sene önce rahim filmi çektirdim eğer çektirmemiş olsaydım isteyecekti doktorum. bu arada ben rapor çıkarmadan aldım 325 ytl idi fiyatı yanlış hatırlamıyorsam

evet arkadaşım bende 3 ay klomen kullandım birayda boş geçirdim hamile kalamadım başka dr gittim hemen o gün adetimin 5 günüydü rahim flmi çektirdim gonal f ignelerine başladım ilk 75 mm ile başladım sonra 112.5 vurundum 2 gün sonra çatlatma ignemi oldum aşılamam dün yapılcaktı dr azizligine ugradım hastanede kimse yoktu malesef öbür aya kaldı ama ilaçlar için rapor çıkarttım ve raporlu 670 ytl verdim ignenin kutusu 235 ytl 5 kutu veriyorlar ssk varsa yüzde ödiyorsun

X