Gonal-f Kullanan Yada Kullanacaklar,

vuslat2008

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2008
742
1
43
arkadaşlar geçen ay yumurtlama sağlansın diye adetin 3.gününden itibaren hergün 150 IU fsh içeren bu iğneleri kullandım çatlatma iğnesi yapıldı ama olmayınca olmuyor şu an adetim geldi yani bu ay başaramadık :1no2: 2 şansım kaldı pazartesi gene başlıycam balkalım bu ay şans yüzüme gülecekmi CADIARZU ben bir bebeğim olsun diye ölüyorum ama olmuyor işte :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek:

mrb canim..banada ayni periyodlar uygulandi...bu aksam catlatma ignesini yaptiricam..bakalim insallah iyi haberler veririm buradan sizlere..dilerim sizinde bidahaki tedaviniz en iyi sekilde gerceklersir..

arkadaşlar geçen ay yumurtlama sağlansın diye adetin 3.gününden itibaren hergün 150 IU fsh içeren bu iğneleri kullandım çatlatma iğnesi yapıldı ama olmayınca olmuyor şu an adetim geldi yani bu ay başaramadık :1no2: 2 şansım kaldı pazartesi gene başlıycam balkalım bu ay şans yüzüme gülecekmi CADIARZU ben bir bebeğim olsun diye ölüyorum ama olmuyor işte :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek:
canım sadece iğnemi yapıldı aşılama değil dimi.kaç yumurta elde edilmişti biliyormusun.

merhaba canım ben de dün başladım iğnelere bu ay aşılama yapılacak.ben haziran ve temmuzdada kullanmıştım bu iğneleri o zaman tutmadı.çünkü kanallarım kapalıydı.şimdi laparoskopiyle açıldı.bakalım tutacak mı?ama önce yüce mevlamın istemesi lazım gerisi boş.eğer o isterse ne kadar sorunun olursa olsun oluyor.canım allah kimsenin kucağını boş bırakmasın.sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin inşallah.

mrb canim..banada ayni periyodlar uygulandi...bu aksam catlatma ignesini yaptiricam..bakalim insallah iyi haberler veririm buradan sizlere..dilerim sizinde bidahaki tedaviniz en iyi sekilde gerceklersir..

inşallah herkez için ii olur ben mart ayı için uğraşıcam artık umarım sende başarılı olur mesajları bekliyorum bakalım sana dr kaç günde bir ilişki önerecek bana iğne cuma vurulmuştu cuma gecesi c.tesi,pazar ve snra gün aşırı 1 hafta demişti

X