Gonal F iğnesiyle hamile kalanlar

Alynylmz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2022
104
29
25
Merhaba aranızda sadece gonal f ile gebeliği oluşanlar var mı acaba aşılama yapılacaktı vazgeçti doktorum 150 ml gonal vurdum 6 gün çok sancım vardı doktor 8-10 tane yumurtamın büyüdüğünü söyledi eğer çatlatma ignesini yaparsak dahada büyür kiste çevirir bu yumurta kendiliğinden çatlayacak sen doğal yolla hamile kalırsın dedi kendi haline bıraktık böyle olupta olumlu sonuç alan var mı acaba ??

Benim başıma 2 kez geldi bu, ikisinde de tedavim iptal edildi, çatlatma iğnesi yapılmadı, yetmedi doktorlarım ilişki yasak dedi, hamilelik olursa riskli olur dediler, zaten 1 inde kist oluştu, bu arada çoğul konuşuyorum çünkü 3 ayrı doktor aynı şeyi söyledi, ben de korktuğum için o 2 ayda ilişki olmadı, tercih sizin, olumlu sonuç kısmını bilemiyorum , nasip kısmet , hakkınızda hayırlısı olsun inşallah

İnşallah hepimizin hakkında hayırlısı olsun benim aslinda şöyle oldu yumurtalarim istenilen boyutun üstünde gelişme gösterdi doktor zaten yeterince büyümüş çatlatmayi vurursam bu dahada büyür kiste çevirir dedi istersen aşılamayı yapalım ama ne zaman çatlar yumurta bilemeyiz dedi ama doğal yolu tavsiye etti doktorum doğal yoldan senin çocuğun olur gün aşırı ilişki tavsiye etti bize bizde aşılamayı istemedik kendi haline bıraktık..

sonuç ne şuan bi gelişme oldumu

Pazartesi bende başlayacağım iğneye 75ml 6 gün sonucunuz ne oldu ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…