GONAL F 900

hld1rn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2022
33
10
27
Kızlarrr Gonal F 900 ile gebe kalan varmı? Ve enjektör kalemi 5-6saatlik buzdolabına koymayı unutursak bir sorun teşkil eder mi??

Kızlarrr Gonal F 900 ile gebe kalan varmı? Ve enjektör kalemi 5-6saatlik buzdolabına koymayı unutursak bir sorun teşkil eder mi??
Bence doktorunuza yada eczacınıza sorun ama yürüyerek 2 dakika mesafedeki eczaneden alirken bile buz aküsüyle veriyordu eczacım.

Bence doktorunuza yada eczacınıza sorun ama yürüyerek 2 dakika mesafedeki eczaneden alirken bile buz aküsüyle veriyordu eczacım.
güneş görmedi farkettiğimde kala soğuktu hemen dolaba koydum poşetin içinde kalmış onun soğukluğuyla duruyordu

Sorun olmaz ben bikaç kez sabahtan akşama çantamda gezdirdiğim oldu oda sıcaklığında kalabilirmiş..çöpe atma sakın ama yinede olabildiğince dolapta tutmaya çalış

MERHABA . BEN VARIM . EĞER KALEMIN BULUNDUGU YER SERİN BİYERSE BİŞEY OLMAZ DEMISTI 3 SAT İÇİN. AMA SICAK HAVALARDA MAKSIUMUM 2 SAAT DISARDA BEKLETILEBILIR DEMISTI.SENİN 5-6 SAAT OLMUS MUTLAKA DOKORUNA DANIŞ.

X