Gonal f 450

Elif9494

Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2022
134
208
30
Hanımlar merhaba. Aşılama tedavisine başladık. Saat 19da gonal f 50 ünite yaptım fakat havasını çıkarmamışım. İnternette bununla ilgili bi bilgi de göremedim. Bi sıkıntı olur mu? Az ilaç mı enjekte etmişim bilen varsa bilgilendirebilir mi?

Hanımlar merhaba. Aşılama tedavisine başladık. Saat 19da gonal f 50 ünite yaptım fakat havasını çıkarmamışım. İnternette bununla ilgili bi bilgi de göremedim. Bi sıkıntı olur mu? Az ilaç mı enjekte etmişim bilen varsa bilgilendirebilir mi?
Gonalf de hava oluyomu ki zaten onu ayarlayip vuruyosunuz

Şırıngaya cekilen bi igne degil ki havasini cikarcam diye ittirmeyin sakin ilac ziyan olur

Canım ben ovitrelle kullanmıştım bazısı havasını alıyordu bazısı almanıza gerek yok diyordu doktorumda havasını almadan bikere yaptı bana göstermek için bence endişe etme çok fark etmiyor galiba yine yanlış bişey demeyim ama doktor bişey demediyse endişelenme

Canım ben ovitrelle kullanmıştım bazısı havasını alıyordu bazısı almanıza gerek yok diyordu doktorumda havasını almadan bikere yaptı bana göstermek için bence endişe etme çok fark etmiyor galiba yine yanlış bişey demeyim ama doktor bişey demediyse endişelenme
Ben daha ona geçemedim. Ama doktora da soramadım valla hoca çok gergindi gittiğimde 😅

Yok havasını çıkarmak için hazneye biraz vurun küçük ünitelere ayarlayıp çıkarın diyo da korktum
Defalarca kullandim hic vurun edin demediler ceviriyosunuz dozu ayarlayip igneyi gobege yapiyosunuz o kadar panik olmayin vurmaniza gerek yok siringaya cekseniz icine hava girer amaa siz ilaci icerden vuruyosunuz zaten ilac ignenin icinde zaten

Ben daha ona geçemedim. Ama doktora da soramadım valla hoca çok gergindi gittiğimde 😅
sen direk büyük olan iğnelere geçmişsin canım ovitrelle ne ki kullan at iğnelerden incecik😃 hatırlısı olsun sonu güzel olsun değsinde rabbim kimsenin emeğini boşa çıkarmasın benim 2 çatlatma olumsuz oldu 🥹

X