Gömlek süsleme içi fikirler istiyorum yardımcı olur musunuz =)

nes_li

Ömrümün sahibi
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2008
518
12
Değişiklik,Farklılık hoşuma gidiyor...
Kimsede olmayanı taşımak güzel bi duygu yardımlarınzla tasarımlarm arasına yeni bi tane daha eklemek istiyrm =)

kullanmadığın boncuk kolyeleri bozup istediğin tarzda işleyebilirsin üstüne....

evde eski deri eşyan varsa onları farklı modellerde kesip gömleğin arkasına dikebilirsin..............

Aslında bir çoğunu denedim =)) Yakasına inci boncuklar diktiğim bir gömleğim var şu an apolet ve zincirlerle kombinlediğim bi gömlek daha amaa daha farklı bir tasarım istiyoruumm =))

Fikrinz için teşekkr ederimm =))

$1.jpg $2.jpg

Sadece yaka kısmnda işlemelerle hm kibar hem dikkat çekici oldu =)

güzel olmuş elinize sağlık. ama bence biraz sade. daha çılgın gömlekler de yapabilirsiniz :KK52:

Daha yaptıklarım var ama site de ekli söylediğinz gibi bu sade ve şık olanı =))) Teşkkür ederim

güzel olmuş canım sende benim gibisin desene:KK70: bende kendi çapımda tasarımcıyım yaptıklarıma bakabilirsin belki fikir olur. bende farklı tasarımlardan hoşlanıyorum ve satıyorum çevreme. butiklerle anlaşıyorum. çok güzel bişey. en çok hoşuma giden yolda beni çevirip bunu nerden aldınız diye sormaları:KK1::KK1:

güzel olmuş canım sende benim gibisin desene:KK70: bende kendi çapımda tasarımcıyım yaptıklarıma bakabilirsin belki fikir olur. bende farklı tasarımlardan hoşlanıyorum ve satıyorum çevreme. butiklerle anlaşıyorum. çok güzel bişey. en çok hoşuma giden yolda beni çevirip bunu nerden aldınız diye sormaları:KK1::KK1:

Evett işte o harikaa ben henz amatörce çalışyrm satşlarm oluyor ama çevremdekilere henüz yolun başındaym =)) Tasarımlarınızı görmek isterm özelden msj atarsanz bakabilrm...

X