Makyaj Ürünleri golden rose ürünlerinden kullanan var mı?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

melegm08

ikizlerim olur inşallah:)
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2009
703
1
mrb kızlar golden rosenin farlarını ve göz kalemlerini almayı düşünüyorum ama bilginiz varmı kalitelimi ürünler ayrıca kaliteden kastım göz kalemleri sürülürken kolay sürülüyormu..

ohoooo ben golden rose'un göz kalemlerinden,rujlarına,ojelerinden,kapatıcısına kadar nerdeyse her ürününden kullandım.valla açıkcası kapatıcı iyi değildi ama glossları,rujları,ojeleri ve göz kalemleri harika.golden rose'dan 3 tane yeni göz kalemi aldım hatta simli beyaz,metalik pembe ve simli bej renk.

asıl cevabı vermemişim pardon,farları var bende yeşil ikili far ve metalik gri tekli far,hoşuma gitti dağılma yapmıyor ama 7-8 saat sonra tabiki dağılıyor(her far gibi),göz kalemleri de iyi kolay sürülüyor ve renkleri çok hoş bence.uzun zamandır hiçbir markada bulamadığım metalik pembe rengini golden rose'da buldum.

Çok çok çok kalitesiz bana göre.
Ne göz kalemleri, ne rujları, ne farı... Hepsi berbattt ötesiii.
Nefret ediyorum bu markadan.

teşk ederim canm bilgin için....ben avonun 2 kaleminden memnun kaldım halada kullanıyorum siyah ve mavi renginden kolay sürülüyo uğraştırmıyor..
Çok çok çok kalitesiz bana göre.
Ne göz kalemleri, ne rujları, ne farı... Hepsi berbattt ötesiii.
Nefret ediyorum bu markadan.
hepsi mi kötü hiç iyi bişeyi yokmu bu ürünün

Kızlar Golden Rose 2000 serisinin ambalajı mı değişti ?:44:
2000 serisine tapıyorum son derece mat

Kalemleri güzel değil tavsiye etmem .

Son düzenleme:
rimelini beğeniyorum. diğer pahalı markaların rimellerinden daha iyi durdu. kırmızı bir tüpün içinde ve 3d yazıyor üstünde.

ayrıca renkli eyeliner isteyenler için metalik serisindeki turkuaz- mavi tonlarını seçmlerini tavsiye ederim. ucuz ve güzel.

ama maalesef aynı şeyleri diğer ürünleri için söyleyemeyeceğim.

Ben pek çok marka kullanmış biri olarak golden rose un da şuanda bazı ürünlerini kullanıyorum ve gerçekten çok memnunum..
Özellikle rujlarında çok güzel renk seçenekleri mevcut..
farlarını ve kalemlerini kullanmadım ama stik kapatıcısı pudrası eyelinerı ve rujlarını kullanıyorum çok memnunum..
Bir tane maskarasını kullanmıştım hemde 2buçuk liraya bime gelmişti yazın bi deniyim dedim yaa varya rimelin ölüsü bile hala kaç ay sonra benim diyen rimelle yarışır..
Ama o rimellerden artık üretmiyor sanırım bilmiyorumda yine gelse 4 tane alıp koyarım kenara valla
Bir tane allığını gördük ablamla bayıldık öldük bittik ama bi piyasa araştırması yapalım dedik fakat o kadar uygun fiyata olan markalarda yoktu öyle bişey..
hemen alıcam onuuu

golden rose ruj almaya gittim. para üstü çıkmadı kalemini oflaya puflaya aldım pazar günü.
çünkü illaaa marka olcak ya.
neyse aldım kalemi çöpe gidecek diye düşünüyorum. dün bir deniyim dedim-ki ben göz kalemini eyeliner gibi sürerim. anam çok kolay sürüldü. ve rengide zift siyahı. siyahın siyahı.
neyse dedimki bu kadar ucuza verdiklerine göre kesin dandiktir 5 dakkaya akar.
10 dakka oldu 1 saat oldu 3 saat oldu akşam eve geldimkalem hala gözümde..
-ki gözlerim çok hassastır en ufak bişide acayip yaşarır. ben tavsiye ederim bacım.

Bu markanın dudak kalemi çok çok kötü. Ama eyelinerı müthiş yaaa... Nefret ediyordum bu markadan ama birkaç hafta önce eyelinerını aldım, inanılmaz güzel. Asla ve asla kuruyup dökülmüyor. Bir de sürdüğünde ıslak bir ifade olur ya aynen o ıslaklığı koruyor. Nasıl bu kadar güzel yapmışlar eyelinerını anlamadım. Çok çok başarılı. Keşke farları da aynı güzellikte olsa. Belki denerim farlarını da bir ara yeniden.

Son düzenleme:
golden rose 4lü top top farı var.onu yıllar önce kullanmıştım.aynı kalitede üretilmeye devam ediyorsa gayet kullanışlı.tavsiye ederim.
kırmızılı rimeli de güzeldir.onu da tavsiye ederim.
eskiden parlak simli rujları vardı şimdi de varmı bilmiyorum pek uğramıyorum standına ama o da güzeldi.
liner bana alerji yaptı sanırım gözlerim sulanıyor onu sürünce ama güzel yani kullanılabilir normalde.
bir de güya dudakları dolgun gösteren bir lip var.o da eh işte.
ben de flormarın turuncu farına takılmış durumdayım.sürümü rengi falan hoşuma gitti.

Eklentiler

• $2939_1.jpg
    7 KB · Görüntüleme: 102
Arkadaslar sanırım golden rose Türk markası o nedenle fiyat olarak uygun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…