Göz Makyajı golden rose rimel bakmadan geçmeyin...

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

ada67

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2008
1.525
11
selam kızlar golden rose rımelı bu forumda okumustum hafta sonu bakayım dedım hem ucuz hem guzel olan su rımele...fıyatı 5.90 tl satıcı bayan 2 tane bıtırdım memnun kalırsınız deyınce aldım..eve gelınce ılk ısım denemek oldu gercektende cok guzel tek tek ayırıyor ıkı kat gecınce dolgun gosterıyor bu fıyata bu performensı beklemıyordum acıkcası ben cok begendım ...bu arada dısı pembe renk olanı aldım...

ay ben de loreal kullanıyorum ama çok memnun olduğumu söyleyemem.peki bu rimelin akması, bulaşması var mı?bu da önemli.panda gibi olmayalım sonra. :)

evet canım bırıncı sıradakı rimelll.....fotograf ekledıgın ıyı olmus ben bılmıyorum foto eklemeyı dusunenlere fıkır olur...

fırçaları güzel gözüküyor :) şu an ihtiyacım olmamasına rağmen rimel konusunda durduramıyorum kendimi sanırım deniycem bunu da

bu arada benim de ilk fotoğraf ekleyişim :) aşağıda eklenti kısmı var ordan yaptım :)

Son düzenleme:
yok artık ıkı katı almayın sakın o fıyata kozmetık dukkanından yada golden rose kıosklarından bakınççç

yani haftasonu almışsınız.o kadar zam gelemez herhalde :)) gideyim de bari bir kozmetikçiden alayım.kazıklanmayayım :)

Benim de rimelim bitmek üzere
Dur bitince ben de buna başlayayım bakalım memnun kalacak mıyım

kızlarrr cok özür dılerım benım aldıgım rımel 3 sıradakı ...fırcaları cok benzıyor karıstırdım almayı dusunenler yanlıs rımel almasın...

sarısını aldım.tamam güzel rimel ama yazın akıyor.bir süre sonra göz altlarına bulaşıyor.kış rimeli bu :)

bende bugün pembesini aldım indirimdeydi 4 liraydı 2 tane aldım ve 3. yü de almayı düşünüyorum gerçekten çok iyi bi deneyin derim

İlk işim alıp denemek olacak :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…