Makyaj Ürünleri Golden Rose Lipgloss 33'ün rengine benzer bir ruj ya da gloss önerisi ?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

BeyazPerim

Vay anası ya =)
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2008
11.895
18
Kızlar çok çok severek kullandığım, olmazsa olmaz glossum "Golden Rose Lipgloss 33" üretimden kalmış .Bu renge yakın bildiğiniz bir ruj var mı ?

Oyyyy tatlım haklısın
Dudaktaki duruşu acayip güzel ama onu buraya ekleyemem :18: Rengi bu şekilde .

bebekim tahmin edebiliyorum dudağında nasıl durduğunu kuzum bu renk bana maybeline'nin renklerini anımsattı o markada bu tonlarda görmüştüm diye hatırlıyorum hatta yarın uğrıcam eğer vaktim olursa senin içinde bakarım kankam

Kankammm ben hemen hemen her markaya baktım aslında istediğim gibi bulamadım .Bu renge benzer var ama yapış yapış ,yapılarından hoşlanmadım .Bir de bu glossun kalıcığı harika Eğer buna benzer bulursan bana haber ver bitanesi .

tmm cnm aklımda merak etme

Bu renk gloss Pastel'de vardı.
Ama hala var mıdır bilemiyorum.
6, 7 yıl önce almıştım çünkü. :26::26:
Hafif parıltılı, yapış yapış olmayan cinstendi.

Oooooo çok uzun zaman önceymiş .Seriler yenilenmiştir canım ya .
Pastel likit rujlarının kokusunu hiç beğenmemiştim.Tam istediğim gibi birşeyi halen bulamadım .

Nette bu glossun aynısından var .Acaba oradan mı alsam .Üretimden kalktığına göre oradakiler bayat, üretim tarihi geçmiş olabilir mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…