Makyaj Ürünleri Golden Rose Lipgloss 33'ün rengine benzer bir ruj ya da gloss önerisi ?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

BeyazPerim

Vay anası ya =)
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2008
11.895
18
Kızlar çok çok severek kullandığım, olmazsa olmaz glossum "Golden Rose Lipgloss 33" üretimden kalmış :KK25:.Bu renge yakın bildiğiniz bir ruj var mı ?

Oyyyy tatlım haklısın :KK30:
Dudaktaki duruşu acayip güzel ama onu buraya ekleyemem :18: Rengi bu şekilde .:KK69::KK69:

rujk.jpg

bebekim tahmin edebiliyorum dudağında nasıl durduğunu:KK69: :KK23: kuzum bu renk bana maybeline'nin renklerini anımsattı o markada bu tonlarda görmüştüm diye hatırlıyorum hatta yarın uğrıcam eğer vaktim olursa senin içinde bakarım kankam:KK19:

Kankammm ben hemen hemen her markaya baktım aslında istediğim gibi bulamadım .Bu renge benzer var ama yapış yapış ,yapılarından hoşlanmadım .Bir de bu glossun kalıcığı harika :KK61::KK61: Eğer buna benzer bulursan bana haber ver bitanesi .:KK19:

Kankammm ben hemen hemen her markaya baktım aslında istediğim gibi bulamadım .Bu renge benzer var ama yapış yapış ,yapılarından hoşlanmadım .Bir de bu glossun kalıcığı harika :KK61::KK61: Eğer buna benzer bulursan bana haber ver bitanesi .:KK19:

tmm cnm aklımda merak etme:KK70:

Bu renk gloss Pastel'de vardı.
Ama hala var mıdır bilemiyorum.
6, 7 yıl önce almıştım çünkü. :26::26:
Hafif parıltılı, yapış yapış olmayan cinstendi. :KK31::KK31:

Oooooo çok uzun zaman önceymiş .Seriler yenilenmiştir canım ya .
Pastel likit rujlarının kokusunu hiç beğenmemiştim.Tam istediğim gibi birşeyi halen bulamadım .

Nette bu glossun aynısından var .Acaba oradan mı alsam .Üretimden kalktığına göre oradakiler bayat, üretim tarihi geçmiş olabilir mi ?:KK50:

X