Golden Rose Jolly Jewels Oje Serisi

LadyEvil

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2011
14.227
112
Untitled-1412.jpg

Golden Rose tarafından Türkiye’de ilk kez üretilen Jolly Jewels Oje, şimdi de tırnaklarda mücevher etkisi yaratarak metalik ışıltı akımını farklı boyutlara taşıyor.

Tırnaklara göz alıcı ve olağanüstü bir görünüm sağlayan, şişesine bakıldığında mücevher görünümlü olan Golden Rose Jolly Jewels Oje, son dönemin metalik renk ışıltı trendinde yeni bir akım yaratıyor.

Golden Rose Jolly Jewels Oje’yi uygulamak da çok kolay. İsterseniz dilediğiniz renkteki ojenizin üzerine bir kat uygulayarak ışıltılı ve parçalı simlerden oluşan mücevher etkili bir görünüm yakalayabilir, isterseniz de tek başına ışıltıların oluşturduğu renkle sofistike tırnaklar yaratabilirsiniz.

Cam göbeği yeşili, mor, kırmızı, pembe, altın, gümüş, beyaz üzerine renkli pırıltılı olmak üzere sezon modası 17 renkten oluşan Golden Rose Jolly Jewels Oje Serisi, iddialı tırnaklarla güzelliğinizi tamamlıyor. Pırıltılı özelliğinin yanı sıra mücevher görünümlü yapısıyla da tırnaklarınızda son yılların ışıltı modası ile ön plana çıkacak.

Golden Rose Kiosk ve Shop’larından satın alabileceğiniz Golden Rose Jolly Jewels Oje’nin fiyatı ise 6.25 TL.

Jolly%20Jewels%20Kartela.JPG

fh530-6kt6ccnj.jpg

çok güzzel gözüküyorlar
bloglarda görmeye başladım ama kozmetikçilerde hiç gözüme çarpmadı :KK50:

kesinlikle harikaaa! tırnaklarımı yiyesim var :KK52: koyu pembe olanı denedim muhteşem şu anda yazarkem tırnaklarımdan gözlerimi alırsam daha kısa sürede bu yazıyı yazıcam:) maltepe carrefour golden rose gelmiş civarda oturanlara duyurulur:)

ben daha yeni deneme fırsatı buldum 115 aldım:21:
101-103-106-116 da alacağım:21:

Uzaktan görünümü çok hoş ama yakından aynı şeyi söyleyemem klasik simli ojenin daha büyük simli hali. Yine de değişik ve hoş duruyor.
Ben beyazını aldım, french beyazının üstüne sürdüm sadece baloncuk gibi duruyor. Zira ojenin kendisi de bulanık beyaz bir renge sahip mor, kırmızı gibi renklerde hoş durmadı.

bende bütün renkleri var. kırımızı hariç diğerleri güzel duruyor. ama altına ojenin rengine uygun renk sürüp ve simli ojeyi de tırnak uçlarınıza fazla diplere doğru az sürün. işte o zaman süper duruyor. ama tek kötü yani tırnaktan çıkarmak ölüm :KK43:

bende bütün renkleri var. kırımızı hariç diğerleri güzel duruyor. ama altına ojenin rengine uygun renk sürüp ve simli ojeyi de tırnak uçlarınıza fazla diplere doğru az sürün. işte o zaman süper duruyor. ama tek kötü yani tırnaktan çıkarmak ölüm :KK43:

Canim genelde zaten pullu ojeleri cikarmak olum zaten. Bende de essence'in vardi onuda 1 kez surdum cok zor cikiyor diye bir daha surmeye usendim :KK70:

X